2733
2734
چرا ایتجا اینقدر آدمو ناامید میکنن.چرا آدمو ازبچه دار شدن میترسونن.حس ناامیدی و پوچی القا میکنن.میگن ...

ببين از نظر من بچه داشتن هم مث ازدواج يه تصميمه كه به خودت بستگي داره

ديدي خيلي ها تو كف ازدواج ان اونوقت اونايي كه متاهل ان ميگن مجردي بهتره

اونجور ادما هميشه هستن

بايد ببيني نسخه ي خودت چيه

من سر تايمي كه ميخواستم ازدواج كردم و به نظرم هر دو زندگي مجردي و متاهلي جذابيت هاي خاص خودش رو داره

در مورد بچه هم همينه

يه تايمي اصلا دوس نداشتم ولي الان ميخوام احساس هاي جديد رو تجربه كنم هر چند ميدونم مسير سختي رو انتخاب ميكنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۲هفته مونده به پری فهمیدم بارداری اول روزودمتوجه نمیشی چون تجربه نداری معمولابارداری دوم زودترمیفهمی

دل که سهل است همه چیزم شده اغشته به تو😍فکرنکردی چه شودعاقبت عاشق تو....؟؟
2731

آره من سمت چپم چند روز بعد اقدام تیر میکشید موقع زایمانم هون قسمت اول درد گرف

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
چرا ایتجا اینقدر آدمو ناامید میکنن.چرا آدمو ازبچه دار شدن میترسونن.حس ناامیدی و پوچی القا میکنن.میگن ...

این جورافرادمشکلشون ریشه درکودکیشونه که پدرومادربهشون بهاندادن والابچه اونقدشیرینه که دلت میخوادهمیشه داشته باشی سختی داره ولی ارزششم داره

دل که سهل است همه چیزم شده اغشته به تو😍فکرنکردی چه شودعاقبت عاشق تو....؟؟
این جورافرادمشکلشون ریشه درکودکیشونه که پدرومادربهشون بهاندادن والابچه اونقدشیرینه که دلت میخوادهمیش ...

من باردارم .همینجوری فکروخیال ولم نمیکنه ازسختیای بچه وتربیتش میترسم .بعد میای اینجا میگن حماقته خریته اله بله .

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  
2738