2737
2739

بچه ها متوجه شدم اون زمان ک تو دوستی بودیم با شوهرم فامیلش فهمیدن منو میخاد و دعا گرفت باعث جدایی شدن تا اینکه دو س سالی گذشت و خدا خاست برسیم میخام بزارم شاد باش نه یک روز بلکه هزاران سال بگذار رسوا شوند انان که بر سر غمگین کردنت شرط بسته بودند خوبه متنش؟

کابر از سایت رفته....روزی ک تو اینو میخونی نی نی سایت برای من ی خاطره ست

آره خیلی قشنگه

💕🌱برای‌سلامتی‌آقاامام‌زمان(عج)صلوات‌بفرستین🌱💕.                                                                                                                 ❤یارب تنها نظرت باشد پایان رنج هایم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه  چشم حسودای پلاستیکی کور هم تهش بنویس 😐

کلا اگه نظر منو میخوای هیچی نزار. فالوشون نکن پیج و شمارشون هم نداشته باشه ازشون دور باش راحت زندگی کن

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2738
منم نمیفهممشون  برای منو شوهرمم گرفته بودن پیدا کردیم  چشونه اخه بشینن سر زندگیشون چیکار ...

م تا حالا با این چیزا سروکار‌نداشتم... ولی وقتی داشتیم خونمونو تعمیر‌میکردیم منظورم رنگ‌و کناف و ایناس.... یکی دوماه دیگ‌عروسیمون‌میشد... همسایه اومده بود میگفت مستاجری‌ک قبلا اینجا بوده میگفت از بالای چهارچوب در ها دعا پیدا کرده و فلان ...

سودش براشون چیه؟ یا اصلا اثری هم داره؟ چ بدونم والا

م تا حالا با این چیزا سروکار‌نداشتم... ولی وقتی داشتیم خونمونو تعمیر‌میکردیم منظورم رنگ‌و کناف و این ...

من اینو مطمئنم کسی که اینکارو کنه و بد بخواد برای زندگی کسی ، خدا بدجور میزاره تو کاسش، صدرصدش برمیگرده به خودش

2706