2737
2734
عنوان

چندسالگی مامان شدین؟ راضی هستین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1632 بازدید | 108 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایجونم چ مامان کوشولویی هنوزم درس میخونی😍🤪

ترم آخر لیسانسم 

چه سخت گذشت این یک سال

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگیتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
2731
۲۴ سالگی از اول خواستگاری من مادر شدم مادر بچه همسرم از ازدواج قبلش الان ۳۰سالمه باردارم 

رابطتت باهاش خوبه؟

زنندگی قشنگه و من با همه ناملایماتی هاش میسازم و با بدی هاش مبارزه میکنم و اونو قشنگ تر میکنم😊😊❤️من زندگیو بیشتر از هرآنچه تصور میشه دوست دارم😊❤️😍
دوس ندارم یکی بگه بهم مامان ،خداروشکر ندارم.

ماماااااان😃😃😃😃

زنندگی قشنگه و من با همه ناملایماتی هاش میسازم و با بدی هاش مبارزه میکنم و اونو قشنگ تر میکنم😊😊❤️من زندگیو بیشتر از هرآنچه تصور میشه دوست دارم😊❤️😍
دوس ندارم یکی بگه بهم مامان ،خداروشکر ندارم.

مامانننننن دیش دالمممم😃😃😂

2738
راضی هستین؟ 

درکل راضیم،اما اگه شرایطشو داشتم دوس داشتم تا ۳۵ سالگی دوتا بچمو داشته باشم

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2706