2726
عنوان

چرا خدا به بعضیا همه چیز میده به بعضیا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 444 بازدید | 26 پست
عزیزدلم خدا میبینه که اینجوری عدالتو رعایت میکنه،بچه خرج داره نگه داری میخواد توکه شوهرت و همس سر جن ...

من خانواده ای ندارم که بتونم طلاق بگیرم

چیکار کنم تااخر بااین دیوونه تنهایی بسر کنم

حداقل بچدار بشم امیدی شاید‌داشته باشم اینجوری که بدتره

تو‌مگه از زندگی اون کامل خبر داری ؟؟؟؟ من خودم چهرم بد نیستا خوبم ولی جاریم خیلی خوشگله و خوش اندا ...

کاش این نکبت هم بهم خیانت میکرد ولی این مرموزیتو نداشت

کلافم از دستش متنفرم ازش 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

انقد تنهام که هیچکسو ندارم اول اخر هم بچه دار که میشیم الان بهتره که بشه از حرفای مردم دلم شکسته&n ...

الان دغدغه واقعا همینه؟ بعد فک نمیکنی داری خودخواهی میکنی؟؟؟؟

فقط واسه تنهایی خودت و بستن دهن مردم اونم با این وضع زندگی بچه میاری که چیو اثبات کنی؟ که من میتونم؟

اولا زندگی کسی رو با خودت مقایسه نکن  دوما خدا هر آدمی رو امتحان میکنه یکی رو پول نمیده ب ...

فقط تلاش من نیست

غذا میزارم میگه چرا انقد بی مزس دفه بعد اونجوری که اون میخواد میزارم میگه دفه قبلی بهتر بود

کلا سرهرچیزی به مشکل میخوریم 

2728
کاش این نکبت هم بهم خیانت میکرد ولی این مرموزیتو نداشت کلافم از دستش متنفرم ازش 

چیکار کرده

به سمت بیکران‌و فراتر از آن✨                                                   زنانی که پای دویدنشان را بریده اند دخترانی به دنیا می اوردند که بالی برای پرواز دارند🧚🏼‍♀️                                                             غروب های زیبا ...نیازمند اسمان های ابری هستند🪐🌤                   به زودی میام تاپیک موفقیتامو‌‌میزنم🌈

دنیا جایی برای زندگی کردن نیست 

ما اینجاییم برای امتحان شدن

یکی با مال یکی هم ندار امتحان میشه

من اینهارو باور دارم

زندگی اصلی ما اون دنیاست

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 

عدالت یعنی اینکه همه چی سر جای خودش باشه نه اینکه همه مساوی باشند خیلی چیزا هست که ما واقعا درکش نمیکنیم برای همینم هست که همیشه خدا خدا میکنیم و مینالیم ولی اگه به کار خدا ایمان داشته باشیم به آرامش میرسیم که خیلی سخته البته من خودم گاهی از بعضی چیزا گلگی میکنم و ناراحت میشم

دنیا جایی برای زندگی کردن نیست  ما اینجاییم برای امتحان شدن یکی با مال یکی هم ندار امتحان میش ...

دختر حاج ماشالا حرفتون محترم ولی تروقران از این حرفا نزنین ،چرا دنیا جای زندگی کردن نیست اینهمه ادم به خیلیا انقد خوش میگذره خیلیا هم از همون نطفه که تشکیل میشه بدبختن،اینجا جای زندگیه اتفاقا وقتی زنده ای داری زندگی میکنی یعنی چی این حرف خدایی

دختر حاج ماشالا حرفتون محترم ولی تروقران از این حرفا نزنین ،چرا دنیا جای زندگی کردن نیست اینهمه ادم ...

این باور منه 

اونایی هم ک بهشون خوش میگذره قطعا مشکلات خودشون رو دارن که شما اطلاع نداری

هرکسی نظری داره و اینی ک گفتم نظر منه چون بهش رسیدم

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
الان دغدغه واقعا همینه؟ بعد فک نمیکنی داری خودخواهی میکنی؟؟؟؟ فقط واسه تنهایی خودت و بستن دهن مردم ...

ینی کلا نزارم بچم بشه؟

توهم اگه اینجوری زندگی نکن غذا نخور چون گرثنیه لباس نپوش بگو مردم میدونن میتونم بخرم دیگه چه لزومی به خریدنه

تونستنو که حیووناهم میتونن عزیزم

ولی خب بچه باید بشه دیگه چه الان چه دوسال دیگه

ینی کلا نزارم بچم بشه؟ توهم اگه اینجوری زندگی نکن غذا نخور چون گرثنیه لباس نپوش بگو مردم میدونن میت ...

چرا بچه باید باشه؟

اینجوریه که کلی بچه بزرگ میشن بخاطر مثلا رفتارای پدرشون از خونه فرار میکنن دیگه

شما اول تکلیف زندگیت رو معلوم کن

واقعا بیچاره بچه ای که با تعاریف شما یه همچین پدری داشته باشه.وقتی از غذا ایراد میگیره دو روز دیگه سر کارنامه بچم کعلوم نیست چیکارش میکنه 

قشنگترین آرزوم: رفتن به امریکا🇺🇸✈️یه صلوات واسه رفتنم میفرستی؟
ینی کلا نزارم بچم بشه؟ توهم اگه اینجوری زندگی نکن غذا نخور چون گرثنیه لباس نپوش بگو مردم میدونن میت ...

چه ربطی داره

وقتی یکیو میاری اسباب بازی که نخریدی

مسئولیت داری در قبالش

وظیفته زندگیشو به بهترین شکل تامین کنی

بچه نمیتونه نگاه کنه به دست دیگرون و خودش سرش بی کلاه باشه

فقط بچه رو واسه تنهایی خودت اوردن مثل اسباب بازی خریدنه

بچه نیاز های روانی، مالی، عاطفی و خیلی چیزای دیگه داره که حداقل اگه اونای دیگه مثل سلامت روان و نحوه تربیت رو نداری و بلد نیستی باید از پس تمامی هزینه هاش بر بیای که بگم شاید، اونم شاید استحقاق بچه دار شدنو داری