2703
2553
عنوان

شوهرم خیلی از زنان دیگه تعریف میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 7386 بازدید | 250 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ عکس العملی که خب وقتایی که خوب بود منم محبت میکردم و باهم خوش میگذروندیم وقتایی که دوباره اینجور ...

فقط همینا حرصشونو درمیاورد؟؟ منم اینکارو کنم ببینم ج میده.بخودم برسم باید

2720
اگه واکنشش بد بود چی

بگو اع شوخی کردم..آخه طبق حرفایی گه زدی فکر کردم ازین شوخی ها خوشت میاد..گفتم بذار منم باهات راحت باشم عزیزم...نمیدونستم اینقدر برات مهم هستم..که منو فقط برای خودت میخوای...

احتملا با این حرکت و این کنایه کاملا نا محسوس

شاید یه خرده زبپ دهنش رو ببنده..

اصلا هم براش مثال نیار..هرجی گفت کجا کی.من گفتم.!؟

.بگو خب حالا..😏😇یه جاهایی بوده  یادم نیست چون برام مهم نبوده

فقط از رفتارهای خودت

فکر کردم کا خیلی انگیزه میده بهت...که وقتی کنار هم هستیم در مورد دیگران نظر بدیم..آخه بعضی زن و شوهرا از فحش شاید خوششون بیاد...

گفتم شاید تو  هم دوست داری منم از بقیه حرف بزنم؛؛باهم بخندیم؛؛ببخشید عزیزم اشتباه متوجه شدم😉از صورتش یه بوس کن و برو سراغ کار دیگه..خیلی بی خیال انگار که اتفاقی نیفتاده😇

(درسته بوس از سر علاقه نیست ولی برای حس خود ارزشی خودت لازمه..اینکه گیج میشه از رفتارت..هم حرفت رو زدی ..هم بوسش کردی..اصلا نمیفهمه گارد تو چیه!!!)

چی بگم خانم،من خودم رو دارم میگم و هیچ شناختی از شوهر شما و اخلاق و روحیات ش ندارم ولی تعریف کردن از ...

وای . منم دوسدارم دوچرخه سواری موتور سواری و...باشگاه وکلی کلاستر دیگه و....ولی نمیزاره. خب وقتی دوسداره چزا نمیزاره برم.انگار اعتمادنداره از بیرون رفتنم

2714
2706