2737
2734
عنوان

هر کسی مثل من داغ عزیز دیده بیاد........

| مشاهده متن کامل بحث + 7731 بازدید | 213 پست
[QUOTE=242926984]شما همون هستین که نامزدتون چند روز قبل عقد فوت شدن?😞😞[/QUOTE اره ولی تاریخ عقد م ...

چرا فوت شد 😓

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مثل من نه خواهری نه برادری نه همسری نه بچه ای خواهرمم بچه نداشت دلم به اون خوش باشه فقط پدرومادرم ...

عزززیزم!!امروزکه تاپیک رودیدم کلی گریه کردم.بعدازظهریرخوابش رودیدم فدااای اون چهره قشنگش.منم تنهایی داغونم کرده

عزززیزم!!امروزکه تاپیک رودیدم کلی گریه کردم.بعدازظهریرخوابش رودیدم فدااای اون چهره قشنگش.منم تنهایی ...

قوربون صدای نازش برم

قوربون اون چشماش که همیشه برق میزد و تا منو میدید میخندید

فکرمیکردم تا اخر عمرم باهامه اما تنهام گذاشت

♥️هموطنان گلم، نیاکان ما انسانهای شریفی بودند، شما هم دق دلی سختی روزگار را سر افغانها خالی نکنید، باهاشون جوری رفتار کنید که دوست دارید با خودتون تو آمریکا و اروپا اونجوری رفتار بشه♥️خدایا مادرمو قبل از صدسالگیش ازم نگیر، اگر هم برات مقدوره من را مادر یه دختر (ترجیحا چشم سبز) بکن که سه تایی مادر و دختر و مادربزرگ با هم  لذت ببریم.♥️ سلامتی چشم و صورت و پاهامو به تو میسپارم.♥️
2728