2726

من داداشم رو از دست دادم     خیلی دلتنگ هستم    برام باور کردنی هم نیست      اگه کسی بین حرفاش بگه که داداشت فوت کرد    میخوام همون آدم رو خفه کنم    میگم چطور دلش میاد این حرف میزنه      

شمایی که داغ عزیز دیدین چطور باورکردین    چقدر طول کشید که قبول کنین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من پدرمو از دست دادم قبل عید شمارشو پاک نکردم هيچوقت از فعل گذشته درموردش استفاده نمیکنم با کسی حرف بزنم همیشه میگم بابام اینجوریه یا هرچی.. 

باور هم نکردم

خدا بهت صبر بده 

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤

خدارحمت کنه داداشتون🖤 چندوقته که ازدستش دادین دلتنگی که هیچ وقت پایان نداره فقط بعدازیه مدت به نبودنش باورپیدامیکنی،منم جگرگوشم دخترم یکماه بعدازتولد۵ سالگی ازدستش دادم قلبم پاره پاره ست

منم ۱۴ اسفند شد بدترین روز عمرم  دلم براش تنگ شده  خدا رحمت کنه پدرتون رو

همچنین خدا رحمت کنه پدر شمارو پس باهم بی بابا شدیم

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
2706