2733
2734
عنوان

تعیین جنسیت حس ششمی

1483 بازدید | 62 پست

سلام حس ششمی داریم تعیین جنسیت کنه لطفاً

اسمش هم راهنمایی کنید

🌺✍🏻گاهی هیچ کس نمیداند در کجای دلت چه دردی نهفته است تو خود میدانی وخدایت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چند وقته بارداری وعلایمت چیه؟

من حس ششمی نیستم فقط میخوام بدونم علایم هاتون رو .چون خودم علایم خاصی ندارم ولی بیشتر وقتا شبا حس تهوع میاد سراغم فقط احساس تهوع

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

متوجه نشدم دقیقاً چی میخوای ولی من حس ششم خوب کار می‌کنه 

توی بازی های  بچگی همیشه مادر بودم 😍 و من چقدر عاشقانه مادری میکردم برای عروسکهام🤌🫂 ای خدای بزرگ از این همه زیبایی عالم ، مثل خودم و داداشم یه دوقلوی خوشگل روزی من و همسرم کن لطفاً 🙏🌿😇 وای که چقدر قشنگه فکر کردن بهش خدا جونم مرسی که آرزوی همیشگی م رو برآورده می‌کنی 😍
2738
حس من میگه دختر

حس منم گفت دختر 

توی بازی های  بچگی همیشه مادر بودم 😍 و من چقدر عاشقانه مادری میکردم برای عروسکهام🤌🫂 ای خدای بزرگ از این همه زیبایی عالم ، مثل خودم و داداشم یه دوقلوی خوشگل روزی من و همسرم کن لطفاً 🙏🌿😇 وای که چقدر قشنگه فکر کردن بهش خدا جونم مرسی که آرزوی همیشگی م رو برآورده می‌کنی 😍
چند وقته بارداری وعلایمت چیه؟ من حس ششمی نیستم فقط میخوام بدونم علایم هاتون رو .چون خودم علایم خاصی ...

۱۵ هفته 

حالت تهوع 

بی حالی

استفراغ 

گردن درد

کمر درد 

یبوست شدید 

گاهی دل درد

و اینکه شکمم خیلی گرد و تیز اومده جلو

🌺✍🏻گاهی هیچ کس نمیداند در کجای دلت چه دردی نهفته است تو خود میدانی وخدایت
2706