2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برای سلامتی عشقم که هفت ساله هلاک یه نفس کشیدن راحتیم دعا میکنی؟!( امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السو) از عشق متنفـــرم تمام خوشی های زندگیمو ازم گرفت😭💔هر وقت سرتونو روی شونه های محبوبتون گذاشتین دلتنگهارو دعا کنین(: 🥺🤍

من🥺💔  از غروب کلی گریه کردم فهمیدم شهادت امام جواده. دلم میخاد ایندفعه دیگ پریود نشم

بحق امام جواد پسرم محمد جواد ۹ ماه  دیگ بغلم باشه 🥺 خواب دیدم پسرم اسمش محمد جواده

دعا کن امسال حاجت روا شم مادر بشم🥺❤🤰🏻و انشاءلله خدا منو لایق فرزندان سالم و صالح بدونه🤱🏻تو نی نی سایت لایک مثل بووووق ماشین به معنا های مختلفه 😂
منم دو روزه حالم افتضاحه.خیلی دلم گرفتع.هیچ کس هم نیست درد و دل کنم باهاش به جز خدا

من همه حرف هام به خدا زدم . امشب بدترین شب زندگیم بود پنج ساعت پشت سر هم گریه کردم دلم ب حال پدر و مادرم سوخت 

من🥺💔  از غروب کلی گریه کردم فهمیدم شهادت امام جواده. دلم میخاد ایندفعه دیگ پریود نشم بحق اما ...

عزیزم غصه نخور خدا بزرگه . کمکت میکنه همه تو زندگی شون مشکل دارن توکل کن ب خدا

من همه حرف هام به خدا زدم . امشب بدترین شب زندگیم بود پنج ساعت پشت سر هم گریه کردم دلم ب حال پدر و م ...

عزیزم حس خیلی بدیه ولی میگذره.زندگی خیلی بالا پایین داره.از من و تو هم فقط همین دل گرفته میمونه.

2706