2737
2734
عنوان

اقدامی‌ها و منتظراا بیان لطفاا

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 39 پست
چقدر خوب منم تو اقدامم و اگه خدا بخواد منم شروع میکنم 🥰♥️تا زود زود نتیجه بگیرم

انشاالله عزیزم😍

یه روزی همههه‌ی خستگی‌هات رو میفروشی و رویاهات رو باهاش میخری   دست از تلاش کردن برندار...تو فوق‌العاده‌ای  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه‌ها گل یخ رو نمیتونم تگ کنم اگه میتونید لطفا تگش کنید

یه روزی همههه‌ی خستگی‌هات رو میفروشی و رویاهات رو باهاش میخری   دست از تلاش کردن برندار...تو فوق‌العاده‌ای  
2728
@سیلواناااااز     @delaram1376     @farzaneeeeeeeeeeee     @m ...

ممنونم ازت چقد مهربونی عزیزم.....عزیزم دعام کن خیلی حاجت بگیرم چندبار خوندم نشده......اینبارم امتحان کنار شما شاید نشونه باشه......مرداد تولدمه ولی میشم ۳۸ ساله از الان غصه دارم......میشه یعنی معجزه کنه خدا در حقم بعد یکسال و خرده ای باردار شم.......خیلی خیلی دعام کنین بچه ها....

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا
ممنونم ازت چقد مهربونی عزیزم.....عزیزم دعام کن خیلی حاجت بگیرم چندبار خوندم نشده......اینبارم امتحان ...

🧡🧡

انشاالله که تا قبل از تولدت باردار میشی عزیزم🧡😍

@گل_ یخ_ @bpyk     @dokhtarebala77     @elijon_78     ...

ایشالا هرچی میخوای خدا بهت بده بخاطر دل پاکت عزیزم 

انشالا همه حاجت روا بشن 

منم و دوستای اقدامیم زودتر باردار بشیم 

من ازامروز شروع میکنم زیارت عاشورامو🤲🤲🤲

🧡🧡 انشاالله که تا قبل از تولدت باردار میشی عزیزم🧡😍

انشالله انشالله ممنونم

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا
2738
ایشالا هرچی میخوای خدا بهت بده بخاطر دل پاکت عزیزم  انشالا همه حاجت روا بشن  منم و دوستا ...

انشالله چقد خوب که توام اینجا هستی‌....بیاین تا میشه واسه هم دعا کنیم‌.....شاید استارتر از طرف خدا بوده برای ما اقدامیا...یه نشونع بوده شاید🥰😢🤲

انشالله چقد خوب که توام اینجا هستی‌....بیاین تا میشه واسه هم دعا کنیم‌.....شاید استارتر از طرف خدا ب ...

اره سمانه جانم ما همه چیزو نیکی میگیریم ب قول تو شاید نشونس این 

از اقا امام‌حسین میخوام واسطع بشع ماهم ب ارزومون برسیم😞🤲

اره سمانه جانم ما همه چیزو نیکی میگیریم ب قول تو شاید نشونس این  از اقا امام‌حسین میخوام واسطع ...

انشالله.....خدا برای همه خاسته انشالله برای ماهم بخاد خودش خبر داره از روزایی که داریم میگذرونیم😢 حتی دیدی تاپیک اقدامیا من حس میکنم تک وتنها موندم انگار همه رفتن ما جا مانده😔خدا خودش به ماهم‌نگاه کنه

استارتر عزیزم قربونت برم تو دل پاکترین کسی هستی که دیدم با این سن کمت معلومه چقد بزرگی و با معرفت.....خدا انشالله بهترین ها رو همیشه سر راهت بزاره....تو هر زمینه ای که میخای موفق....تو دلت پاکتره تا ما ما دیگه انگار بنده روسیاه خدا شدیم خدا صدامون نمیشنوه‌...تو با دل پاکت برای ما ها که منتظریم دعا کن.....که هیچ انتظاری بدتر ازین نیست ....ممنونم ازت بازم‌‌‌‌..ثوابش انشالله برگرده تو زندگی خودت

انشالله.....خدا برای همه خاسته انشالله برای ماهم بخاد خودش خبر داره از روزایی که داریم میگذرونیم😢 ح ...

قربون دلت بشم سمانه جانم خداهم ب ما نگاه میکنه بالاخره ب بزرگیش قسم دوباره حس مادر شدنو تجربه میکنی عزیزکم 

منم تو تاپیک اقدامیا دقیقا حس تورو دارم اکثرا قدیمیا نتیجه گرفتن و ما موندیم امسال ماهم مادر میشیم 🤲🤲🤲🤲

2706