2297
2330

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051

استخدام دائمم 

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱

شوهرم کارپیدا کنه ارامش بیاد تو زندگیمون عروسیمون  بگیریم و وضعمون طوری بشه ک توانایی بچه داشتن و داشتا باشیم وبچه بیارم

لطفا برام‌دعاکنیدمشکل کارشوهرم حل بشه و وضع مالیمون خوب بشه... صلوات بفرستین برای ظهور اقا امام زمان💝

که تمام برنامه هام درست پیش بره سه سال بعد همون جایی بایستم که ارزوشو داشتم 

دقت کنید .کنکور ارشد .ارررررررشد .چطور بعضیا اینجا نمی‌دونن همه مقاطع لیسانس, ارشد و دکترا کنکور داره ؟۲۸سالمه .مدتی شاغل بودم و حالا کنکور ارشد دادم .از این به بعد دانشجوی ارشدم .نوشتم چون اسمم باعث سوءتفاهم برای کاربرانیه که خودشون دعوا راه میندازن و بعد کم میارن و به موضوع سن اشاره میکنن .وگرنه زندگی و تصمیمات شخصی من به هیچ کس مربوط نیست .

انحراف چشم بچم درست بشه

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

میخوام دعا کنن مادر شم انتظارم تموم شه🙏ان شاءالله همه حاجت رواشن

خدایا خودت برام معجزه کن.همین روزا مامان میشم🙏روزی از این روزهای سخت کودک من پا به دنیا می نهد😍 آن  زمان بر من خـدای مهـــربــان نـــام شـــورانگیــز مــــادر می نهد😍