2737
2734

پسر من هم دیروس استفراق گرفته بود ۳ روزه روده اش کار نکرده فهمیدی به منم بگو

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم ...‌مگر دشمن کند این ها که من باجان خود کردم .‌‌‌‌....طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری ...... غلط میگفت خود را کشتم و درمان خود کردم 💔💔💔 ‌هر کسی لیاقت خودشو خودش تعیین میکنه:)من همون دختریم که حتی اگه ببازم جوری رفتار میکنم به بردت شک کنی ✌️✌️✌️✌️ اینکه درخواست دوستی قبول نمی کنم حتی شما دوست عزیز 🙏🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه من از دوماهگی اینجور بود تا الان که ۴سالو خورده ایشه پیش بهترین دکتر فوق تخصص بردمش  میگف باید ملین بهش بدی مث اینه که یکی چشمش ضعیفه و باید عینک بزنه

الان خیلی بهتر شده البته دیگه دستم اومده همیشه دارو ملینش میدادیم ولی کم کم دستمون اومد چی براش خوبه یکساله با میوه ها هر روز بهش میدیم و خاکشیر و اینا الان خیلی بهتر شده

پسر من هم دیروس استفراق گرفته بود ۳ روزه روده اش کار نکرده فهمیدی به منم بگو

روغن زیتون وکرچک قاطی کن بزن داخل نافش جهت عقربه ساعت ماساژ بده اب رواتیش

اینجا خیلی دیدم از شقاق و یبوست میگن نتیجه تجربه دوسالمو میگم انجام بدین روزانه ی قاشق روغن زیتون بریزین رو غذاتون شبا موقع خواب روغن زیتون وکرچک قاطی کنین بریزین تو ناف و جهت عقربه های ساعت ی کم ماساژ بدین اگه بیرون روی گرفتین نزنین دیگه  ی وازلین هم بزارین توی دسشویی موقع دفع بزنین ب پشتتون تا چند ماه تکرار کنین خوب میشین حتما❤
بچه من از دوماهگی اینجور بود تا الان که ۴سالو خورده ایشه پیش بهترین دکتر فوق تخصص بردمش  میگف ب ...

ملین همیشگی رودشو تنبل میکنه شبا موقع خواب روغن زیتون وکرچک قاطی کن بریز تونافش بخداخوب میشه اینا نتیجه ۳سال مریضی خودم 

اینجا خیلی دیدم از شقاق و یبوست میگن نتیجه تجربه دوسالمو میگم انجام بدین روزانه ی قاشق روغن زیتون بریزین رو غذاتون شبا موقع خواب روغن زیتون وکرچک قاطی کنین بریزین تو ناف و جهت عقربه های ساعت ی کم ماساژ بدین اگه بیرون روی گرفتین نزنین دیگه  ی وازلین هم بزارین توی دسشویی موقع دفع بزنین ب پشتتون تا چند ماه تکرار کنین خوب میشین حتما❤

لواشک بده بهش و میوه جات و مایعات

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2738
ملین همیشگی رودشو تنبل میکنه شبا موقع خواب روغن زیتون وکرچک قاطی کن بریز تونافش بخداخوب میشه اینا نت ...

تمام راهایی که فک کنی رو رفتیم فکر تنبل بودن روده هم بودیم حوابی که فوقل تخصص داد با شما تفاوت داشت الانم روده هاش تنبل نشده تازه بهترم شد

اگه داروشو قطع کنی دوباره شکمش سفت میشه باید ب فکر حلش باشی ن کنترلش