2726

الان نزدیک یک سال میشه من اصلا افکارم منفی شده بعد شبا همش فکرای منفی بعد نمیدونم چرا به سرم فشار میاد انگار افسردگی گرفتم حتی شک‌ میکنم به خودم که انگار خودمو نمیشناسم یا حتی فکر میکنم کاری کردم در حالی که نکردم اما باز هی فکر منفی میکنم به نظرتون از کمبود ویتامین میشه؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فک نکنم 

بنظرم اول سعی کن رو خودت کار کنی  و فکرای منفی رو از سره ت بندازی بیرون

اگر دیدی نشد و خیلی داره طول میکشه و حالت داره بد میشه سریع برو روانپزشک

آقایون درخواست دوستی ندید لطفا، چون قبول نمیکنم😒 مزاحمت ایجاد کنی نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو ببره رو هوا 😏 اگر با حرفا و عقاید من موافق نیستی پس ریپلای نکن، چون نه من حوصله بحث دارم نه تو🤫🤫 فرفری سایتتون هسدم🤧 با همه زود گرم میگیرم، خوش خنده هم هسدم ولی زود هم عصبانی میشم😌😌 پس عصبیم نکننننن که بد میبینی🤧🤧🤧🤧 توی زندگیم گند زیاد میزنم ولی پای بی تجربگیم میزارم😪😪😪😛 همینقدر راحت خودمو میبخشم😉😉 تایپکای ترسناک و بازی، تگم کنین😋😋عضو گروه خزان نارنجی🧡
اره منم همینجور  بودم مصرف کردم برام معجزه میکنه ولی قبلش یک چکاب(آزمایش کلی) کامل بده ببینم&nb ...

میشه علائمتون بگید؟؟؟؟ ببینم مثل من بودید؟؟؟؟

میشه علائمتون بگید؟؟؟؟ ببینم مثل من بودید؟؟؟؟

گاهی اخرشبا الکی به یک چیز خیره میشدم یا به فکر گذشته میفتم و خیره وتو فکر میرم ،همش منتظر یک خبر بد یا میگم من نمیتونم اینکارو بکنم همش ناامید از بودنم

کاری    نمیخواد   بکنی    فقط    یا   ناظر باش   یا   ذهنتو   بیکار   نزار   که   با   خودش  گفتگو کنه

کاربر آقا ........ اینجا جاییه برای  حل مشکل   ولی تا مشکلتو   میگی   بجای راهنمایی  کردن صد تا دیگه مشکل برات درست میکنند
2706