2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

این داستان یادآوری شب شدن در نی نی سایت😅

❤️🌱😇ایمان دارم به دست خدا که دستهام رو محکم گرفته و باعث تک تک موفقیت هامه✨اتفاق های خوب همیشه بودن و هستن فقط کافیه ایمان قوی داشته باشین🌕🙏🏻 یه جایی میفهمی که باید سبز باشی تا جوانه بزنی...🌱و من سبز هستم😊🌿
2714
دمت گرم من فک میکردم روزه

عالی بود👌🏽🤣

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              
خب برای درک این تاپیک باید بری تاپیک اگه اعتقاد نداری نیا رو بخونی🤣

نفهمیدم چی میگی خاهر

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

خط به خط میان این شعرا برام..................//             عجیبه بینمون چرا الآن؟ ...............................//       لاقل بذار تو یه جا مرام...................................//         میدونی رو من هست چشا الان......................//       _.___لیتو___._
دمت گرم من فک میکردم روزه

نه باو این چه حرفیه 🤣🤣🤣🤣🤣 بابا بچه هه تاپیک بغلی یعنی عصر تقریبا درباره چیزای جن و اینا بود خواستم به دخترا یاداوری کنم وقت ترسیده 🤣🤣

√Army√...   آسمون امنم E•••
2706