2703
2553

امروز از خواب بلند شدم واسع صبحانه دیر بود چون ساعت 11.25دقیقه بود ولی بازم یه نیمرو زدم جاتون خالی بعدش یکم اتاق رو جمع کردم بعدش وقت نهار شد نهار خوردیم و رفتم حیاط اونجا چند تا زردآلو خوردم بعدش رفتم یه دوش گرفتم و نماز خوندم تا اینجا بنظر خودم خیلی خوب بود لذت بردم😂😬

ادامش هم کمی نصیحت😁

بچه ها نماز بخونید این تن تنبل ما بروز میره زیر خاک جک و جانور میخورنش 😞پس نماز هامونو در حد توان بخونیم تا رحمت خدا شامل حالمون بشه😍و انشالله که میشه من از دیروز شروع کردم نماز بخونم چون میگم این بدن چیه دو تا نماز باهاش نخونم به چه دردم میخوره آخرش هر چند هم دیر ولی میره زیر خاک و طعمه خاک میشه. تلخ بود اما حقیقت

مامانم رفت مشهد

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بهم خبر رسید ک دوستم داره بعد از کلی وقت میاد پیشم و فردا رو باهمیمممممم😍😍😍😍😍😂😂😂

خیلی خوشحال شدم

و اینکه خبر بدی هم ک فهمیدم این بود ک گوشیم خراب شده🤕💔😂

چیزی‌دَر‌گوش‌ِقـٰاصِدَک‌هـٰا‌گُفتِه‌اَم‌اَز‌آرِزوفَرـٰاتَر...🕊
2714
واسه زیارت؟ 

اره فدات شم

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 

هیچ وقت نمازتو ترک نکنی🤗🤗اطراف من و خانوادم همگی نماز میخونیم اخیششش بیحجابم نیستین فیمنسیمم نیستیم🙃😂

اگه باهات بحث میکنم بدون اطلاعاتم تو اون زمینه کامله پس الکی زور نزن من قراره با دوست خوبم موفق بشم من بهترین مشاور خواهم شد...      یک روز که حالت خوب نیست توی متروپایدختری که قیافه اش را دوست نداری لگد می کنی و منتظر می مانی که یک اخم کوچک بکند تا تمام توانت را به کار بگیریبرای لت و پار کردنش یک روز که حالت خوب نیست سر کلاسی که استادش حضور غیاب می کند نمی روی و بعد سر کلاسی که حضور غیاب نمی کنند حاضرمی شوی و میز دوم می نشینی و تمام مدت زل می زنی به چشم های استاد! یک روز که حالت خوب نیست می روی توی کافه برای خودت یکی از این شکلات گلاسه های سایز خانواده سفارش می دهی و تاآخرش را می خوری آنقدر که تاچندساعت بعد حالت تهوع داشته باشی! یک روز که حالت خوب نیست کنار پله های ایستگاه مترو می ایستی و دستت را می گذاری روی نرده و در حالیکه جمعیت پشت سرت همه منتظر مانده اند همینجور بی حرکت می مانی و بعد از سی ثانیه یادت می افتد که این پله ها برقی نیستند که خودشان بالا بروند یک روز که حالت خوب نیست دکمه قفل باز کن گوشی ات را می شکانی و می گذاری تا شب قفل بماند و از اینکه چراغ اس ام اس اش هی فرت فرت روشن می شود اصلا ذوق نمی کنی!یک روز که حالت خوب نیست اعتقاد شدیدی به قانون " بی خیال دنیا "پیدا می کنی تازه می فهمی روزهایی که حالت خوش نیست فقط خودت را عشق است و بسیه دختر تنها ولی خودساختهعطر تمشک،رنگبنفش.یه فنجون آرامشِ موج دریا⛓️💙🤍♬♪♪ 
آخ جونممممم، برات نخود کشمش میاره 🤒🤒🤒

شاید 😬❤🤣

2706