2726
عنوان

خدااااااااااا 😭😭😭😭😭😭

1218 بازدید | 138 پست

دکتر گف بچه دار نمیشی زخیره تخمدان نداری 

خدایا هستیییییییییی 

نیستی 😭😭😭😭 ب مردنم راضی ام حداقل منو بکش 

دلم خیلی گرفته حس شکست و نابودی عجیبی دارم نمیدونم تا کی باید ب ظاهر خوشحال باشم نمیدانم تا کی باید سنگینی نگاه ترحم امیز دیگران را ببینم نمیدانم پس کی نوبت خندیدن از ته دل برای من میشه ذوق برای بچم نمیدونم خدا چه زمانی را برای گرفتن دست جگر گوشم تعیین کرده یک ساله دبگه دو سال دیگه یا چند سال دیگ شاید هم هیچوقت 😭😭😭😭فقط میدونم بنده خوبی نیستم و بی طاقتم صبرم تموم شده تسلیمم . حس مادری برام شده آرزو 😔.. اگه امضام خوندی خوشحال میشم برام دعا کنی خدا بهم بچه سالم و صالح و خوشگل و باهوش بده ممنون 🌹🌹دکترا گفتن تخمک اهدایی 😭 ینی قرار نیست من بچه ای از خون و گوشت خودم داشته باشم مگ من چند سالمه خیلی سخته خیلیییییی 💔💔😭😭😭😭😭😭 خدایا فقط تو میتونی برام معجزه کن مگه من چندسالمه 😭😭 خدایا بهم بچه بده چیزی ازم نگیر بچه با عمر طولانی و با عزت ❤️ ممنون میشم دعام کنین خیلی محتاجم🌹🌹راجب دکتر زنان و ای وی اف و ای یو ای و عکس رنگی و... درمان هایی ک تاحالا انجام دادم سوالی داشتی بپرس دیگ انقد دکتر رفتم یه چیزایی میدونم 🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چند ساله منتظری؟

فامیل ما بعد از ۱۵سال باردار شد کسی که همه میگفتن دیگه امید نداره 

ای وی اف نمیشه کرد؟

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

برو یه دکتر دگ

یه داروهایی میدن تخمدان رو تحریک میکنه 

شاید خدا خواس چن تا تخمک در اومدن و باردار شدی 

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
چند ساله منتظری؟ فامیل ما بعد از ۱۵سال باردار شد کسی که همه میگفتن دیگه امید نداره  ای وی اف ...

نه تخمک ندارم باید گف اهدایی بگیری من هیچ وقت بچه از از جنس خودم نخواهم داشت 😭😭😭😭

دلم خیلی گرفته حس شکست و نابودی عجیبی دارم نمیدونم تا کی باید ب ظاهر خوشحال باشم نمیدانم تا کی باید سنگینی نگاه ترحم امیز دیگران را ببینم نمیدانم پس کی نوبت خندیدن از ته دل برای من میشه ذوق برای بچم نمیدونم خدا چه زمانی را برای گرفتن دست جگر گوشم تعیین کرده یک ساله دبگه دو سال دیگه یا چند سال دیگ شاید هم هیچوقت 😭😭😭😭فقط میدونم بنده خوبی نیستم و بی طاقتم صبرم تموم شده تسلیمم . حس مادری برام شده آرزو 😔.. اگه امضام خوندی خوشحال میشم برام دعا کنی خدا بهم بچه سالم و صالح و خوشگل و باهوش بده ممنون 🌹🌹دکترا گفتن تخمک اهدایی 😭 ینی قرار نیست من بچه ای از خون و گوشت خودم داشته باشم مگ من چند سالمه خیلی سخته خیلیییییی 💔💔😭😭😭😭😭😭 خدایا فقط تو میتونی برام معجزه کن مگه من چندسالمه 😭😭 خدایا بهم بچه بده چیزی ازم نگیر بچه با عمر طولانی و با عزت ❤️ ممنون میشم دعام کنین خیلی محتاجم🌹🌹راجب دکتر زنان و ای وی اف و ای یو ای و عکس رنگی و... درمان هایی ک تاحالا انجام دادم سوالی داشتی بپرس دیگ انقد دکتر رفتم یه چیزایی میدونم 🥲

@مورچه_روی_روفرشی    

😭😭 ب شوهرم میگم طلاقم بده قبول نمیکنه 😭

نه تخمک ندارم باید گف اهدایی بگیری من هیچ وقت بچه از از جنس خودم نخواهم داشت 😭😭😭😭

آخه دیوونه این چه حرفیه که میزنی😕😕😕😕

بخدا من دیدم دختره گفت اصــــــلا تخمک نداشت

بعد یه مدت که همش اومده ناباروری و دارو مصرف کرده ۶ تا تخمک خوب و بالغ داشت

انقد خوشحال بود....خودش برام تعریف میکرد بخدا

این دکترتم بیخودی ترسوندنت😑😑😑😑

وضعیت تخمک ها هم مثل اسپرم متغییره...

فقط زمان میبره  باید صبر داشته باشی🥺🥺🥺

صبا جونم چرا کاربریت ترکیده ...‌😮‍💨😮‍💨 اکانت جدید ساختی حتما بیا نی نی سایت و بهم پیام بده منتظرم .... خیلی بابت تو و زهرا ناراحتم ، چون از جفتتون بی خبرم ....💔💔
@مورچه_روی_روفرشی     😭😭 ب شوهرم میگم طلاقم بده قبول نمیکنه 😭

بخدا که تو خری .....😕

آخه این حرفا چیه صبا....

اعصابمو خرد نکن🤨🤨🤨

خنگووول دارو مصرف کنی 

بهت کلومفین و آمپول میده😍

حتی اگه بعد ماه ها یه تخمک

هم درست بشه برات کافیه 😍

فقط باید مستقیم بری ای وی اف👌

نگران نباش با دارو میشه.....

دکترت خیلی احمقه که اینارو بهت نگفته

فقط ناامیدت کرده.. بخدا اینجوری نیس...

میگم دیدم

میدونی چندین نفر مثل تو بودن و بچه دار شدن🥲

تو با تخمک خودت مادر میشی توروخدا غصه نخور😮‍💨

صبا جونم چرا کاربریت ترکیده ...‌😮‍💨😮‍💨 اکانت جدید ساختی حتما بیا نی نی سایت و بهم پیام بده منتظرم .... خیلی بابت تو و زهرا ناراحتم ، چون از جفتتون بی خبرم ....💔💔

صبا اعصابمو خرد کردی دیوونه🤕

برو قرآن بردار بخون یکم آروم شو❤️

توروخدا با خودت اینجوری نکن🥲

مثل منی با کوچکترین چیزی بهم میریزی😮‍💨

حرف منو باورنمیکنی برو از یه دکتر دیگه بپرس🥺

برو ناباروری ، بهت دارو میدن هرماه که پریودمیشی

تورو چک میکنن... باید سونو بشی توی هر پریودی

بعدش میبینی بهت میگن تخمک داری😍😍😍😍

با دارو میشه.... حرف منو باورنمیکنی برو از یه دکتر

دیگه بپرس🥺🥺🥺

دیگه هم جلوی شوهرت

اسم طلاق مطلاق نیار...😕

مگه بچه ای... مگه دیوونه ای

چرت و پرت نگو توروخدا 🤨🤨🤨

جای من بودی چیکار میکردی صبا

دکترا قشنگ شوهرمو جواب کردن😮‍💨

گفتن هیچ دارویی روش تاثیر نداره و

انقد وضع اسپرمش بده طبیعی باردارنمیشم

هم تعدادش خییییلی کمه ، هم تحرکش صفر

دلم به ای وی اف خوش بود اونم نشد💔

من خودم همه ی این روزای تلخ رو گذروندم

توروخدا باخودت اینجوری نکن....خدای ماهم بزرگه🥲🥲

اصلاح سبک کن خییییییلیا باهاش نتیجه گرفتن 

واسه مادر شدنم یه صلوات میفرستید؟تنها چیزی که وجودمو غرق لذت می‌کنه بچست میشه دعا کنید منم بتونم به زودی حس مادرشدنو تجربه کنم . خدایا شکرت بالاخره منم مادر شدم 😍😍

عزیزم برو طب سنتی چن روز پیش ماما توی بهداشت ب زنایی ک باردار نمیشدن میگفت برین طب سنتی مطمئنم وایه مشکلت راههای زیادی هست

کاش خدا ب منم بچه های سالم بده دیگه سقط رو تجربه نکنم😓
2706