2703
2553
همشو دارم   راست میگن دیر فروشه    کلا اپارتمان سخته  

پس طبقه دو چی

اونم این مشکلاتو داره یعنی

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

می ارزه بابا بچه همش توی خونه اعصاب خورد کنه والا نیم ساعت حداقل برن حیاط واسه روحیه ی بچه ها هم خوب ...

اره فقط مختص طبقه یک هست چون حیاط خلوت هست  و اتفاقا حیاطش هم بزرگه 

ولی این مسائل یکم دودلم کرده 

چون میخوام پیش فروش کنیم

2720
زیر بنا ۱۰۸ متره حیاطش بزرگه  ولی همه میگن صدای همسایه و صدای کوچه و پارکینگ دیوونه میکنه طبقه ...

من طبقه اولم و خيلي خيلي راحته

سر و صدا هم نمياد اصلا با اينكه چار طبقه بالا و پاركينگ پايين هستش

خداي مهربونم شكر🌹دوستت دارم خدا جونم
حیاط همه استفاده نمیکنن؟؟ پمپ اب کجاست؟ صداش اذیت میکنه رفت و امد همسایه ها زیاد باشه اذیت میشی

نه حیاط اختصاصی هست 

پمپ هم داره میگن 

۵ طبقه هست حالا دقیق نمیدونم چقد اذیت کننده است 

حیاطو از دست نده. برای آدم بچه دار نعمته ..درخت بکاریر و گل و گیاه و قشنگش کنید میدونید چقدر برا بچه خوبه ... طبقه ی بالا بچه مبشه زندانی شما هم زندانبان

میشه لطفا پست های منو لایک نکنید به هیچ عنوان لطفا... و اینکه اگه ناخواسته توی تاپیکی بحثی پیش میاد و ناخواسته کسی ناراحت میشه از صحبتهام پیشاپیش عذر خواهم حلال بفرمایید.
2714
من طبقه اولم و خيلي خيلي راحته سر و صدا هم نمياد اصلا با اينكه چار طبقه بالا و پاركينگ پايين هستش

واقعا ؟

منم طبقه ۱ دوست دارم چون داداشم طبقه ۵ هست آسانسور خراب میشه میمونن

کلا من باشم پول طبقه اول نمیدم حتی با حیاط.. بجاش یچهام میبز م پارک اذیتش خیلی زیاده

وسواس داری؟  اذیت چی؟

میشه لطفا پست های منو لایک نکنید به هیچ عنوان لطفا... و اینکه اگه ناخواسته توی تاپیکی بحثی پیش میاد و ناخواسته کسی ناراحت میشه از صحبتهام پیشاپیش عذر خواهم حلال بفرمایید.
2706