2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طبقه ی یک.. حیاط عالیه برا بچه... زیربنا جقدره حیاط چقدره

میشه لطفا پست های منو لایک نکنید به هیچ عنوان لطفا... و اینکه اگه ناخواسته توی تاپیکی بحثی پیش میاد و ناخواسته کسی ناراحت میشه از صحبتهام پیشاپیش عذر خواهم حلال بفرمایید.
2728

اگه بچه ها کوچیکن بالا نرین، همسایه ها اذیت میشن. طبقه اول که باشین بچه ها راحت‌ هرچقدر بخوان میتونن بازی کنن بدون شکایت یا آزار دادن همسایه ها. ولی خب ممکنه بالایی خودتون سر و صدا کنه و اذیتتون کنه.

طبقه ی یک.. حیاط عالیه برا بچه... زیربنا جقدره حیاط چقدره

زیر بنا ۱۰۸ متره حیاطش بزرگه 

ولی همه میگن صدای همسایه و صدای کوچه و پارکینگ دیوونه میکنه طبقه ۱ 

میگه زمستونا هم اصلا گرم نمیشه

طبقه یک، البته بستگی به این داره که حیات دست خودتون باشه یا نه

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!
من پایینم  هرچی بچم فوتبال بازی کنه  بدوه مشکلی نداریم   ولی طبقه بالاییم هلاکم کرده ...

خواهشا بگو صدای پارکینگ وکوچه اذیت نمیکنه 

میگن طبقه ۱ فاضلابش گیر میکنه 

یا میگن صدای کوچه میاد 

مگن کسی خواهان ۱ نیست ودیر فروش میره

زیر بنا ۱۰۸ متره حیاطش بزرگه  ولی همه میگن صدای همسایه و صدای کوچه و پارکینگ دیوونه میکنه طبقه ...

می ارزه بابا بچه همش توی خونه اعصاب خورد کنه والا نیم ساعت حداقل برن حیاط واسه روحیه ی بچه ها هم خوبه ...کلی اثر مثبت داره براشون‌.. حیاط اختصاصیه؟

میشه لطفا پست های منو لایک نکنید به هیچ عنوان لطفا... و اینکه اگه ناخواسته توی تاپیکی بحثی پیش میاد و ناخواسته کسی ناراحت میشه از صحبتهام پیشاپیش عذر خواهم حلال بفرمایید.
2706