2733
2734
عنوان

خوشبختی بعد طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 2183 بازدید | 95 پست
دقیقا👏👏فکن زن سوم شه این😶

چی بگم میگن فقط زن بدیم پسرمونو بچه دار بشه چیزی که ما میخوایم زنش باشه...عجب بی عاطفس این مرده نمیگه پسر دارم یه خرجی هم برای بچه بفرستم برم لااقل ببینمش...خاک تو سرش...

کاش تو بودی تو سرنوشتم،کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من،زیباترین روز برایم حتی یک روز زندگی با توست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین که آویزون بقیه مخصوصا شوهر سابقش نیست مشخصه خیلی موفق و با اعتماد به نفسه، درود به شرفش👍

البته خانواده خود دختره هم از این سنتی هان یعنی یجورایی مستقل شدن اش خونه مستقل و ..داستانه ولی دمش گرم😅😂

آتنایی در قالب آفرودیت 🪆🎭 ..و می شود تمام آنچه ک باید بشود ..حتی اگر بندگانش نخواهند.. تیکر رسیدن ب آرزوم 🎊🙂
چی بگم میگن فقط زن بدیم پسرمونو بچه دار بشه چیزی که ما میخوایم زنش باشه...عجب بی عاطفس این مرده نمیگ ...

اون از زن اولش ی پسر داره دست خودشه فکنم.زن دومشم پسرش پیش نيلو ..

آتنایی در قالب آفرودیت 🪆🎭 ..و می شود تمام آنچه ک باید بشود ..حتی اگر بندگانش نخواهند.. تیکر رسیدن ب آرزوم 🎊🙂
2728
اون از زن اولش ی پسر داره دست خودشه فکنم.زن دومشم پسرش پیش نيلو ..

خاک بر سرش...اینا دین و ایمون ندارن...حیف این بچه ها که این پدرشونه...

کاش تو بودی تو سرنوشتم،کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من،زیباترین روز برایم حتی یک روز زندگی با توست
چند سالی تو همون آرایشگاه مشغول بود) .ریز زندگی رو نباید گفت همین قدر بگم مادرش اینا وضعشون در حدی ک ...

من این داستانو تازه خوندم 😢😢😍😍چقدر قلبم شاد شد از اینکه یه خانم خودشو اینطوری بالا کشونده اگ این داستان واقعی از ته دلم برای تک تک زنای سختی کشیده ارزوش میکنم 

فعلا بیحالم نمیتونم امضا بزنم. 🤦‍♀️