2733
2739

سلام دوستان

اومدم حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)

چند وقته مرتب اینجا میام و تاپیک هم میزنم این بار دوست داشتم براتون عکس هم بذارم چون هم قشنگه هم دلتون باز میشه 

خب حالا همه آماده باشید میخوایم بریم زیارت

اول از همه اذن ورود

بعد هم زیارت ضریح سید الکریم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) (عبدالعظیم بن عبدالله بن علی بن حسن بن زید بن حسن بن علی بن ابی‌طالب) 

حالا می‌رسیم به زیارت حضرت حمزه بن کاظم(ع) که اول از در ورودی زیباش عکس گرفتم

اینم ضریح آقا

در آخر هم ضریح طاهر بن زین العابدین(ع)که خیلی از فضاش خوشم میاد از یک جهت نور آفتاب میزنه که خیلی زیباست ولی چون میخوام حریم دیگران رعایت بشه همه ی عکسها تا حد امکان خالی از چهره ی افراد و در یک قاب کوچیک گرفته شدن

کمی هم داخل حرم عکس گرفتم هر جا بنظرم قشنگ بود عکس گرفتم

😍😍😍

با اجازه اسی جون چک کنhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/8926861/خانوما-ی-دقه-بیاین?postId=242866666

ٱنهایی که به زندگی دیگران نور میبخشند،روزی خورشید خواهند شد:)🌝.اولین حسی ک بعد از شنیدن خبر پیشرفت کسی بهت دست میده.معرف شخصیت درونته.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ممنون برام دعا کن بعد چند سال انتظار باردار. شدم سالم سالم بیاد بغلم  برادرم یه دختر خوب پا ...

حتما عزیزم ان شاءالله یه بچه ی سالم و سرحال و آروم و باهوش 😍به دنیا میاری خستگیت در میره

ان شاءالله به زودی خواهرشوهر یه عروس دلپاک و خوش زبون میشی🥰

2706