2733
2734
عنوان

بچها دوست دارم برا حنابندون لباسم پف باشه خب+📸📸📸

| مشاهده متن کامل بحث + 25896 بازدید | 129 پست
بسلامتی ، اون مدل ماهی قشنگه اما شکمت اگه لاغرتر بود بهتر بود ، گن هم بندازی باز شکمت میزنه بیرون &n ...

اره تپلیم 

کاش ارزونتر بود کرایه میکردم

تیکر عروسیمه👰‍♀️🤵‍♂️ بچها من ۳ سال و نیمه عقدم خیلی سختی کشیدم زندگی که بدجور بالا پایین داشت وقتی که داشتم جدا میشدم معجزه شد و برگشتیم بهم با شوهرم ۳ سال دوست بودیم و با سختی بهم رسیدیم برام دعا کنید زندگیم ارامش بگیره نزدیک عروسیمه برام دعا کنید خوب برگزار شه دعا کنید خوشبخت بشم خیر ببینید الهی❤🌹
میدونی یچزی که هست کرایه ها زیاده حنابندون خودمونیه

خب پس همینی ک داری بپوش

درخواست دوستی ندین، به خدا که وصل میشوی آرامشی وجودت را فرا می‌گیرد  که نه به راحتی میرنجی!  و نه به آسانی میرنجانی،آرامش  سهم دل هایی است که نگاهشان سمت خداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب پس همینی ک داری بپوش

حالا فردا میرم مزون میپرسم اگه زیر ۱ تومن لباس داد که هیچی اگرنه همین میپوشم

تیکر عروسیمه👰‍♀️🤵‍♂️ بچها من ۳ سال و نیمه عقدم خیلی سختی کشیدم زندگی که بدجور بالا پایین داشت وقتی که داشتم جدا میشدم معجزه شد و برگشتیم بهم با شوهرم ۳ سال دوست بودیم و با سختی بهم رسیدیم برام دعا کنید زندگیم ارامش بگیره نزدیک عروسیمه برام دعا کنید خوب برگزار شه دعا کنید خوشبخت بشم خیر ببینید الهی❤🌹
2728
اره کرایه ها واقعا زیاده قشنگ بود لباس خودتم مبارک باشه عزیزم☺️

ممنون عزیزم از حراجی خریدمش ۳۰۰ هزار تومن

من خیلی دوست دارم توی عقدم کت شلوار بپوشم😂😂نمیدونم چرا 

یه جوریه کت شلوار تو عقد.جدیدا مد شده ولی من خوشم‌نمیاد.سلیقه ای هست ولی کت شلوارربا تور سر یه جوریه

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
ممنون 😁پس نگه دارم برا دخترم 😂یکی دوسال دیگه بپوشه 

انشالله به خوشی استفاده بشه

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
2738

اسی من عکستو ندیدم

ولی اگه نیتونی مرایه کن یه لباس زیبا و خوشرنگ

و چندتا عکس خوشگل بگیر

عکساشه که برات میمونه یادگاری

دم همتون گرم عاشقتونم نی نی سایتیا چرا انقد شما خوبین همیشه خوب بمونین نذارید مشکلات بدتون کنه
اسی من عکستو ندیدم ولی اگه نیتونی مرایه کن یه لباس زیبا و خوشرنگ و چندتا عکس خوشگل بگیر عکساشه که ...

اصلاح میکنم

اگه میتونی کرایه کن

دم همتون گرم عاشقتونم نی نی سایتیا چرا انقد شما خوبین همیشه خوب بمونین نذارید مشکلات بدتون کنه
عزیزم بارداری؟

نه گلم تازه عروسیمه

2706