2733
2739
اره

بچه داری؟کنکور چندمته؟

فک کنم ازتون کوچیکترم ولی یچیز خواهرانه بهتون میگم من دوساله هی دنبال رقیب گشتم دو روز نشده یا من کم آوردم یا اون کلا سست شدم و نخوندم اگه میخواین شروع کنید از همین الان شروع کن و تنهایی بخون من سه چهار روز به کنکور مونده به خودم اومدم امیدوارم امسال هم وقت و عمرمونو تلف نکنیم🚶🏻‍♀️

سوزنت گیر نکنه... روی آدما، حرفا و اتفاقات... فقط رها کن، نیازی نیست دنبال تحلیل هرچیزی باشی، فقط بگذر...      تو حق داری  که حال دلت شاد باشه.تو حق داری که حالت خوب باشه.تو حق داری که لبت پر از خنده های قشنگ باشه.تو حق داری که جایی که دوست داری باشی.تو حق داری که کاری که دوست داری انجام بدی.تو حق داری که که به تمامی آرزو هات برسی.تو حق داری که حال دلت شاد باشه.تو حق داری که گاهی غمگین باشی.تو حق داری که گاهی از غصه پر باشی.تو حق داری که یه روزایی یا خودت تنها باشی.تو حق داری که یه روزایی از شدت درد گریه کنی.و من حق ندارم که تو زندگی تو دخالت کنم.من حق ندارم که قضاوتت کنم.همین.          کاربری سوممه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی بده هی امروز فردا کنی هی موکول کنی به اول هفته و اول ماه اول فصل آخرش ببینی یه روز مونده به کنک ...

تو منی یا من تو؟

نی نی سایتی ها دوستتون دارم دوستای خوشگلم یکی از بهترین اتفاقات زندگی من اشنایی با نی نی سایت بود
تو منی یا من تو؟

کنکور چندمته؟🥲

سوزنت گیر نکنه... روی آدما، حرفا و اتفاقات... فقط رها کن، نیازی نیست دنبال تحلیل هرچیزی باشی، فقط بگذر...      تو حق داری  که حال دلت شاد باشه.تو حق داری که حالت خوب باشه.تو حق داری که لبت پر از خنده های قشنگ باشه.تو حق داری که جایی که دوست داری باشی.تو حق داری که کاری که دوست داری انجام بدی.تو حق داری که که به تمامی آرزو هات برسی.تو حق داری که حال دلت شاد باشه.تو حق داری که گاهی غمگین باشی.تو حق داری که گاهی از غصه پر باشی.تو حق داری که یه روزایی یا خودت تنها باشی.تو حق داری که یه روزایی از شدت درد گریه کنی.و من حق ندارم که تو زندگی تو دخالت کنم.من حق ندارم که قضاوتت کنم.همین.          کاربری سوممه
2731
بچه داری؟کنکور چندمته؟ فک کنم ازتون کوچیکترم ولی یچیز خواهرانه بهتون میگم من دوساله هی دنبال رقیب گ ...

اره عزیزم کنکور دوممه ممنونم از راهنماییت انشاالله یه رشته خوب قبول میشی🌹❤️