2410
2553
عنوان

کسایی که اعتقاد ندارن نیان لطفا

65707 بازدید | 1150 پست

من و شوهرم و بچم یه مدت خونه پدرم بودیم حدود هشت ماه از موقعی که رفتیم تو اون خونه اتفاق های عجیبی برامون پیش اومد مثل مریض شدن اعضای خانواده و گریه کردن بچه 9 ماهم سر ساعت 3و نیم صبح در حالی که اصلا این عادت رو نداشت خلاصه یه روز عصر مامانم گفت که یه لیوان واسم آب بریز بزار همونجا تا یکم گرم بشه من برم تو حیاط کار دارم منم گفتم باشه یه لیوان آب واسش ریختم گذاشتم واسش خودم هم تشنم بود داشتم اب میخوردم که دیدم مامانم اومد از پشت سرم رد شد یه چیزی برداشت و رد شد صداش زدم مامان مگه آب نمیخواستی... جواب نداد دوباره بلند صداش زدم از تو حیاط جواب داد چته گفتم تو که اومدی داخل آشپزخونه چرا آب نخوردی گفت من که دارم حیاط رو میشورم  نیومدم داخل شاید داداشت بوده از داداشم هم پرسیدم گفتن ما نبودیم هیچ کی هم داخل آشپزخونه نیومده گذشت تا دو سه شب پشت سر هم بچم از خواب بلند میشد با گریه هر کاری میکردیم آروم نمیشد شب اولی که بچم گریه میکرد شوهرم دوتا سایه سیاه دیده که یکیش پیش عکس بچم بوده اون یکی هم داشته اذیتش میکرده که شوهرم بیدار میشه اما بروی خودش نمیاره که دیده منم بیدار نکرده تا نترسم اینم بگم که من خوابم سنگینه و دیر بیدار میشم خلاصه اون سایه ها میوفتن دنبال شوهرم که داشته می‌رفته دست به آب 

همین که در رو باز میکنه ناپدید میشن 

خلاصه بگم که یه جورایی همه اعضای خانواده دیدن و به همدیگه نگفتن تا دیگری نترسه ولی دیگه دیروز به همدیگه گفتیم فهمیدیم که واسه همه این اتفاق افتاده الان هم هیچکدوم خونه نیستیم ما اومدیم خونه خودمون و مامانم اینا هم خونه مامانبزرگم 

الا شوهرم میگه که میخواد بره خونه مامانم اینا چون کارش اونجاست مجبوره منم دلم میخواد برم چون به اونجا عادت کردم ولی میترسم دوباره به بچم اذیت کنن

نظرتون محترم اما لطفا لطفا اگه اعتقاد ندارین چیزی نگین بهم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اعتقاد دارم و.. 

یا خداااا💔  

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم 
2456

قران بخون باصدای بلند تو خونه،یا صدای پخش قران بزار تو خونه

❤️میشه ازت خواهش کنم،خواهری کنی، برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰به نیت رهایی ازشر همسایه مردم آزار🤮🖤خدا خیرت بده،خسته شدم دیگه🍃🚶(نپرس چراچون باگفتنش حالم بد میشه😘🥰😍) بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾ خدا جونم،من به معجزه تو اعتماد دارما:)                                                  لطفا به امضام توجه کن🍃 خیلی تو زندگی سختی کشیدم در واقع فقط دنبال آرامش بودم اما زندگی بهم سخت گرفت ولی هنوز امیدوارم که موفق بشم🦋🍃❤️                                  به راحتی از کنار امضام رد نشو قشنگم🌼🤗اعصابم خیلی ضعیف شده،تپش قلب گرفتم😔 خوندی لا یک کن😍🥺دوستت دارم.💟
2714

منم ترسو امم کاش اولش میگفتیییی الان ریدم به خودم 😨😨😨😨 

ولی از سرکهه به شدت متنفرن چار گوشه خونه رو سرکه بریز 

و عهد سلیمان یاداوری کن 

و از لیمو خوششون میاد لیمو نزار دم دست و سرکه رو امتحان کن من شندیم از موی گربه هم بدشون میاد بنداز تو اسپند بسوزون 

√Army√...   آسمون امنم E•••
2706