2733
2739
واای....چقدر یه ادم میتونه خودشو کوچیک کنه!!! کمبود محبت داری استارتر؟!! هر چقدرم با خانوادت بد با ...

عزیزم داداشام همین الان ولم کردن!

تو چی می دونی در مورد جو خانواده من! 

برادرای من خیلی خیلی زیاد بهم بدی کردن. در کل آدمای شر و آشوب و کینه ای و عقده ای هستن.

تو تحقیقات که خانواده همسرم اومدن آبرو برام نمونده.

چون اینا چند سال پیش تو یه دعوا چشم راست یکی رو کور کردن و زندان رفتن. یه بارم اسلحه کشیدن کل محل رو به هم ریختن . همسایه هامونم موقع تحقیق همه اینا رو گفتن! من چه آبروداری دارم بکنم؟

حالا شوهرت ادم خوبیه قبول ولی ما میتونیم با رفتارمون روی رفتار شوهرمون اثر مثبت یا اثر سو بزاریم...ا ...

اونم می میره واسم! شوهرم تو چت ضعیفه ولی در حالت عادی مدام ابراز محبت می کنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم داداشام همین الان ولم کردن! تو چی می دونی در مورد جو خانواده من!  برادرای من خیلی خیلی ...

همینکه خودت بدشونو نگی(حالا نمیخاد خوبشونو بگی)هم بدشونو نگو...انگار ابروداری کردی...حداقل شوهرت پس فردا که روش.تو روت باز شد سرکوفتت نمیزنه به خاطر خانوادت..بلکه یه کم از شما خجالت بکشه

2731
اونم می میره واسم! شوهرم تو چت ضعیفه ولی در حالت عادی مدام ابراز محبت می کنه.

اسی تو الان تو دوران عقدی کلت باد داره شوهرتم خماره....امیدوارم بعد عروسی شوهرت همین بمونه..چون اکثرا شعور ندارن یا خودمون بیشعورشون میکنیم

اسی تو الان تو دوران عقدی کلت باد داره شوهرتم خماره....امیدوارم بعد عروسی شوهرت همین بمونه..چون اکثر ...

عزیزم چه اصراری داری که من برادر لات خلافکارم رو ترجیح بدم به شوهر آروم بی آزارم؟ 

استارتر عزیز نمی دونم جو خانواده شما چطوریه اما ما هم عروسی خواهر شوهرم نرفتیم نه ما نه دوتا برادر شوهر و خواهر شوهر دیگم. چون رفتارهای خانوادش واقعا زشت و توهین آمیزه. اگر فقط مشکل از ما بود چرا خواهر و برادر دیگش رو هم ناراحت کردن همه جور توهین و بی احترامی به ما کردن توی مراسم خاستگاری و بله برونش دعوتمون نکردن 4 سال بخاطر یه بحث ما رو ول کردن و دیگه سراغمون نیومدن بعد از 4 سال اومدن میگن عروسی دخترمونه پاشید بیاید خوب معلومه که ما هم نمی رفتیم. بعد از مراسم نامزدی دختره با خواهرش دعوا راه انداخته بود و هرچی تونسته بود به خواهرش بی احترامی کرده بود. خواهرشم عروسی نرفت و جالب اینجاس که از اطرافیان شنیدیم گفتن خاک تو سر بی لیاقتشون که عروسی دخترمون نیومدن و ما همه جوره محبت کردیم اونا دشمنی کردن نیومدن 

استارتر عزیز نمی دونم جو خانواده شما چطوریه اما ما هم عروسی خواهر شوهرم نرفتیم نه ما نه دوتا برادر ش ...

کاش منم بدی کرده بودم عزیزم! الان دلم آروم تر بود!

ولی کسایی زیباترین روزای عمرم رو خراب کردن و خوشی هامو بعد از سال ها سختی خراب کردن که خدای احد و واحد رو شاهد می گیرم سی سال از من محبت و احترام دیدن! اونم توی یه جو متشنج و داغون! جوی که هر روز دعوا بود و من وسط اون همه به هم ریختگی شده بودم منبع آرامش همه. 

2738

عزیزم خیلی ناراحت شدم براداری منم باهندیگه نشول دارن و عقد داداش کوچیکم هیچکدوم نیومدن بقیه مراسما هم فقط خواهرا و نادرمون میرفتیم اونا نیومدن چند وقت پیش دادشم باهاشون بحث کرد گفت من دیگه همه کارامو کردم یدونه مونده عروسیم اومدین قدمتون سر چشم نیومدینم که نیومدین عقدم بدون شما بود عروسیمم بدون شما چیزی از من کم نمیشه 

از توهم دعوت کردن دعوتشون کن و به چیزی دیگه فکر نکن

به فکر عروسیت باش خوشبخت باشی گلم

مر مری ام 😍مامان دخملیا دوقلو هام و آوا جونم🥰پرانرژی و با انگیزه💪عضو گروه قرمز وزن شروع:۸۶  هدف اول:۸۳🔒هدف دوم:۸۰🔓هدف سوم:۷۷🔒 هدف چهارم:۷۴ 🔒هدف پنجم:۷۰ 🔓هدف آخررررر :۶۵🔐یبار تونستم بازم میتونم😍🤩
مم😐😂ای خدا چرااا

🤣منم نمیدونم چرا

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
عزیزم خیلی ناراحت شدم براداری منم باهندیگه نشول دارن و عقد داداش کوچیکم هیچکدوم نیومدن بقیه مراسما ه ...

ایشالا داداشت بخوشبخت بشه

عروسی فقط یه باره، کاش دل آدما اونقدر بزرگ بود که کینه نمی کردن و زیباترین شب زندگی یه نفر به فکر تسویه حساب نبودن.

خوشبحالت.منکه تایه کلمه گفتم توکوتاه ترین زمان ممکن صدتا کرد توش کوبوند تو فرق سرم

اگه واقعا عاشق هم باشید نمیکوبید اول مطمئن بشید از عشقتون بعد ازدواج کنید خب🥺

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
2706