2733
2739
عنوان

کسایی ک از پاپیک قبلم با خبرن، رفتم پزشکی قانونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1243 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲۴😭بخدا هرمز به حال خودم گریه میکنم حتی یه ۳۰۰ نومنم ندارم برم شکایت کنم 😭خدا اگه از حقم بگذره دیگ ...

مستقیم برو پیش دادستان هر روز قرار ملاقات داره با مردم توی دادگاه از کسی که پول نداره پول نمیگیرند 

هر روز هم اونجا توی یه اتاق وکیل میشینه و رایگان به مردم مشاوره میده

2731
مستقیم برو پیش دادستان هر روز قرار ملاقات داره با مردم توی دادگاه از کسی که پول نداره پول نمیگیرند&n ...

ممنون گلم حتما میرم

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍

فقط تو رو خدا با (اشکال نداره و زندگی همینه بزرگترا کوتاه نیا) 

اون واسه دعوای معمولیه نه کسی که مثل حیوان میمونه

به خاطر بچت کوتاه نیا وگرنه یه عمر باید شاهد کتک  خوردن مادرش و تو شاهد کتک خوردن اون باشی و روح و روانش آزرده میشه

نگو پدر و مادرم گناه دارند حرص میخورند مطمئن باش در آینده بدتر از اینم میشه چون بچت میشه وسیله آزار و گرو کشی از طرف اون

مرگ یه بار شیون یه بار

این چیزا ربطی به بخت و اقبال نداره احترام هر کس دست خودشه این ما هستیم که اجازه میدیم بقیه بهمون بی احترامی کنند _

گاهی خوده طرف مقصرِ همه ی ظلم هاییِ که بهش میشه انگار دوست داره بهش ظلم بشه و بدبخت باشه

یک بار دُرست بایست برای همیشه

دیگه دوره کتک خوردن زن گذشته واسه خودت شخصیت داشته باش

از فکر اینکه فامیل و در و همسایه چی میگند بیا بیرون بذار بفهمه پاش بیوفته قید همه چیو میزنی و بلانسبت بلدی 

مثل خودش باشی

متاسفانه بعضی خانواده ها حاضرند دخترشون شکنجه بشه ولی جلو در و همسایه آبروشون نره این واقعا خودخواهیه

واقعا حاضرند جگر گوششون شکنجه بشه ولی انگ طلاق و...بهش نخوره

2738
شوهرم هر روز التماس میکنه ک دادگاه نریم خودمون حل کنیم ولی من قبول نمیکنم

آفرین قبول نکن

بذار حکم قاضی بیاد تا بفهمه فقط یه خط ‌‌و خش کوچیک دیه اش چه قدره_

بذار بفهمه وظیفشه احترام زن رو نگهداره

دیگه دوران کتک کاری گذشته

مردای مردم زن باردارشون رو روی سرشون میذارند بعد یه آدم چه قدر میتونه سنگ دل باشه_

دو روز دیگه بچتو همین جوری میزنه فکر کردی دلش میسوزه

شوهرم هر روز التماس میکنه ک دادگاه نریم خودمون حل کنیم ولی من قبول نمیکنم

در ضمن اگه پیامی بهت میده حتما اسکرین شات بگیر شاید لازمت شد (ممکنه پیامی بده و سریع پاک کنه)

نمیدونم شکایتتون در چه مرحله ای هست ولی مثلا ممکنه بزنه زیرش که من نزدم و پیام هایی که میده واسه منت کشی میشه مدرک!

البته اسمشو پاک کن که شماره مشخص باشه و بعد اسکرین شات بگیر

2706