2328
2330
عنوان

ببینین شوهر سابقم چی میگه...

2316 بازدید | 71 پست

من با حق طلاق جدا شدم یک سال پیش

مهریمم اجرا گذاشتم داره میده.

الان میگه برگرد زندگی کنیم من نمیتونم فراموشت کنم. گفتم یه خونه بخر به نامم بزن تا برگردم. گفت باشه زمان بده برم فکر کنم ولی دیگه حق طلاق نگیر که دل منم قرص باشه.خونواده هامونم دعوا معوا نکردن ولی کاملا قطع رابطه هستن بدون هیچ حرفی

یه شب که دلم از عالم و آدم پر بود ،گفت : نگران نباش دیوونه ،فکر کردی من تنهات میذارم ؟ یا اینکه کسی میتونه جایِ تورو تو قلبم بگیره ؟کاری به اتفاقاتِ بعدشو اینکه تنهام گذاشت ندارم !می‌ خوام بگم :هر آدمی یکبار و لااقل برای یه شب خوشبخت ترین آدمِ روی زمین بوده...

اگه خریدبرو

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051

دلیل طلاقت چی بوده؟؟

شاید واقعا دوست داره و پشیمونه، شایدم به خاطر مهریه جری شده ومیخواد دوباره زنش شی که بتونه ازت انتقام بگیره.

خودت بهتر از هر کسی طرفت میشناسی اول از هدفش مطمئن شو بعد تصمیم بگیر

دلیل جداییتون چی بود؟

بنظرم بخاطر ندادن مهریه میگه برگرد

بعد ازدواج حق طلاق هم نداری میتونه به خیلی روش ها خونه رو از دستت در بیاره

اگه سکوت میکنم معنیش این نیست که دارم حق رو به تو میدم بلکه به سادگی دارم تورو نادیده میگیرم :)
دلیل جداییتون ؟

دوس دختر داشت. بعدش ک فهمیدم رابطمون سرد شد 

کلا هم هیچوقت اونقدر گرم نبودیم چون سنتی ازدواج کردیم

یه شب که دلم از عالم و آدم پر بود ،گفت : نگران نباش دیوونه ،فکر کردی من تنهات میذارم ؟ یا اینکه کسی میتونه جایِ تورو تو قلبم بگیره ؟کاری به اتفاقاتِ بعدشو اینکه تنهام گذاشت ندارم !می‌ خوام بگم :هر آدمی یکبار و لااقل برای یه شب خوشبخت ترین آدمِ روی زمین بوده...
دوس دختر داشت. بعدش ک فهمیدم رابطمون سرد شد  کلا هم هیچوقت اونقدر گرم نبودیم چون سنتی ازدواج ک ...

خب بنظرت الان برگردی همه چیز اوکی میشه

ی خونه ارزششو داره آرامشتو بهم بزنی؟

اگه سکوت میکنم معنیش این نیست که دارم حق رو به تو میدم بلکه به سادگی دارم تورو نادیده میگیرم :)
دلیلت برای خارج شدن از اون زندگی چی بود؟برای برگشت یه دلیل بهتر از خونه باید داشته باشی

حس می کنم تا اخرین حد توانم تلاش نکردم واسه زندگیم.چون من کارای جدایی رو کردم, عذاب وجدان دارم. اخه ما دعوا وبحثی نداشتیم. ولی سرد بودیم . کلا زندگیمون یه جوری بود

بچه ام‌داری ..

نه بچه ندارم

خب بنظرت الان برگردی همه چیز اوکی میشه ی خونه ارزششو داره آرامشتو بهم بزنی؟

راست میگی الان خیلی ارامش دارم. دارم با مامانم زندگیمو می کنم و درس می خونم. نصف حقوق بابامم به اسم منه و از خونه پدری هم سهم دارم از این بابت مشکلی ندارم