2733
2734

بستگی به امپولش داره چی باشه 

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وا حالا مثلا چقد مگ درد داره! ۵ثانیه...یعنی ۵ثانیه تحمل درد نداری..ب بچه های مربضی فک کن ک روزانه کلی امپول میزنن

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2738
مخلوط بیوتین و پانتینکس😢😢😢😭😭😭

نشنیدم تا حالا ، بعدش بیا کیسه آبگرم بذار

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
منظورت از این روغنیاس؟خیلیا میگفتن درد داره ولی به مهارت کسی که تزریق میکنه خیلی بستگی داره برای من ...

دقیقااا من یه آمپول ویتامین رو پیش دو نفر مختلف زدم 

دومیو وقتی زد گفت بلند شو گفتم مگه تموم شد؟

یعنی تا این حد کلا نفهمیدم 

ولی اون نفر که زد واسم یه نمه درد کوچیک بود

2706