2328
2330

یکی کنکور داره خونده بعد فامیلاش میگن واسش دعا کنید

دعای ما چه تاثیری داره؟

خدایا خیلی ممنون بابت هدیه ای که هنوز به دستم نرسیده بود ازم پس گرفتیش...

فرشته ها میان بهش ارامش میدن

باز همان نسیم آشنا که میبرد دل مرا به کربلای تو.باز تو را صدا زدم حسین..به سویت آمدم حسین به خیمه های تو... باز تو را صدا زدم حسین...نامت چه خاطراتی چه معجزاتی برای من..حسین💗

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051

برا ارامش و استرس نگرفتنش، من خودم آزمونای جامع که میدادم همه جا برام تخمین یه رقمی میزدن حتی سنجش هم که دادم تخمین یه رقمی میزد روز کنکور ایقد استرسم شدید بود که گلاب به روتون اسهال شدید شدم سه بار از سرجلسه پاشدم اخرشم به جای یه رقمی رتبه ۱۲۵ آوردم😭😭 لعنت به اون استرس لعنت با اون استرسی که نتونستم مهارش کنم

اگر در واقع این مردان بودند و نه زنان که پریود می‌شدند آنگاه پریودی نشان آشکار برتری مردان به شمار می‌آمد، تزکیه نفس ماهانه‌ ای که به‌ معنای آن بود که تنها مردان می‌توانند به مقام کشیشی برسند، پیوندی زیست‌ شناختی با چرخه‌ های ماه و سیارات که معنای آن این بود که تنها مردان می‌توانند ریاضی‌ دان بشوند یا به طرح و نقشه گیتی پی ببرند، خونریزی نمادینی که تنها آنان را شایسته سلحشوری می‌ساخت!! زمان و مکان مناسبی برای جوونی نبود🖤🖤🖤🖤🖤 
برا ارامش و استرس نگرفتنش، من خودم آزمونای جامع که میدادم همه جا برام تخمین یه رقمی میزدن حتی سنجش ه ...

انشالله موفق باشی

انشالله موفق باشی

من که دبگه ارشدمم گرفتم تموم شد ولی رتبه یه رقمی به دلم موند☹

اگر در واقع این مردان بودند و نه زنان که پریود می‌شدند آنگاه پریودی نشان آشکار برتری مردان به شمار می‌آمد، تزکیه نفس ماهانه‌ ای که به‌ معنای آن بود که تنها مردان می‌توانند به مقام کشیشی برسند، پیوندی زیست‌ شناختی با چرخه‌ های ماه و سیارات که معنای آن این بود که تنها مردان می‌توانند ریاضی‌ دان بشوند یا به طرح و نقشه گیتی پی ببرند، خونریزی نمادینی که تنها آنان را شایسته سلحشوری می‌ساخت!! زمان و مکان مناسبی برای جوونی نبود🖤🖤🖤🖤🖤 
الان براش میخونم اسمشو بگو 

نمیشه اسمشو نگم همینجوری واسش بخون ممنون

آخه اینا فقط برای حرف فامیل که نگن این همه خونده آخرشم قبول نشد کنکور میدن دوساله پشت کنکوره با امسال یعنی

نمیشه اسمشو نگم همینجوری واسش بخون ممنون آخه اینا فقط برای حرف فامیل که نگن این همه خونده آخرشم قبو ...

عیب نداره هرکسی یه جوریه زیاد به این چیزا فکر نکن ولی من میدونم که کنکوری ها همشون استرس دارن