2726

امروز میرم کتاب بخرم میخوام مطالعه مطالب فمینیسم رو شروع کنم هر کتابی که راجع به زنان باشه و مفید و جذاب باشه زنان زیرک رو زیاد شنیدم میشه بهترینارو معرفی کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فمنیستا رنان زیرک بخونن خودکشی میکنن حالا با اون میخوای فمنیست مطالعه کنی

خدای من😂😂😂 نخوندمش فقط اینجا زیاد شنیدم خانوما گفتن خیلی خوبه گفتم حتما درمورد حقوق زنانه😂😂 نخرمش؟

جنس دوم.سیمون دبووار ... مانیفست یک فمینیست...کتاب زنان زیرک هم خوندم بیشتر یادت میده چطور با یه مرد ...

من فکر میکردم در مورد حقوق زنانه خوب شد گفتید پس نمیخرمش😂 الان گوگل کردم کتاب های زیادی رو معرفی کرده بودن فکر کنم باید تکی بخرم بعد اتمام برم سراغ بعدی

من فکر میکردم در مورد حقوق زنانه خوب شد گفتید پس نمیخرمش😂 الان گوگل کردم کتاب های زیادی رو مع ...

نه درباره حقوق زنان نیست...ولی من پیشنهاد میکنم بخونیدش دید خوبی برای ارتباط با یک مرد بهتون میده...با توجه به اینکه خودم عقاید فمینیست هارو قبول دارم ولی این کتاب در تضاد با فمینیسم نیست...مثلا میگه جای اینکه تمرکزت روی جلب رضایت شریک عاطفی و زندگیت باشه روی استقلال خودت تمرکز کن تمام حرفش اینه

نه درباره حقوق زنان نیست...ولی من پیشنهاد میکنم بخونیدش دید خوبی برای ارتباط با یک مرد بهتون میده... ...

آهان اون بالا یک خانومی گفت با فمینیسم در تناقضه فکر کردم موضوعش چیز دیگست ممنون از راهنماییتون❤🌹

کتاب زنان زیرک توضیح میدین در مورد چیه؟ چند صفحه ای هست؟ من خیلی ساده میشم تو عشق 

کمک میخام

با اینکه فکر میکنم زرنگم ولی واقعاضعیف میشم

سلامتي،ارامش، شادي، عشق و احترام؛ثروت
زنان زیرک فمنیست نیست!!!!!!! 

زن فراتر از جسم....پیجشو اگه میخواین بفرستم توی کتابفروشیا نیست تاوجایی که میدونم...محمد رضا برخورداری نوشتتش همون فمنیست معروف اینستا

کتاب چرا باید فمنیست باشیم

زن= انسان  مرد=انسان  انسان=انسان   مرد=زن
کتاب زنان زیرک توضیح میدین در مورد چیه؟ چند صفحه ای هست؟ من خیلی ساده میشم تو عشق  کمک میخام ...

عزیزم من نخوندمش ولی تعریفشو تو همین سایت زیاد شنیدم عصر میرم بگیرم کتاب خوبی باشه حتما بهتون میگم 

اصن معنیشو درست میدونین ک ازش حمایت میکنین؟؟ بیشتر زنای مسلمان اصن نمیدونن چیه فک میکنن خیلی چیز خوبیه ازش حمایتم میکنن برو تحقیق کن راجبش مغزتو ب این راحتی نزار شست و شو بدن :/

اصن معنیشو درست میدونین ک ازش حمایت میکنین؟؟ بیشتر زنای مسلمان اصن نمیدونن چیه فک میکنن خیلی چیز خوب ...

پس به چی به کجا پناه ببریم؟😂به مکتبی که ارزش یک زن دانشمند رو پایین تر از یک جنین پسر میدونه؟

من فکر میکردم در مورد حقوق زنانه خوب شد گفتید پس نمیخرمش😂 الان گوگل کردم کتاب های زیادی رو مع ...

هر کتابی میخوای بخونی بخون ولی حتماااااا زنان زیرکو بخون اتفاقا بهت خییییلی کمک میکنه ک تو رابتت با یک مرد ضعیف نباشی و تو ر  دست کم نگیره و .... کلا هررر زنی باید اونو بخونه حتمااا بخون عااالیههه

2706