2733
2734
عنوان

جاری نفهم😬

488 بازدید | 18 پست

سلام دوستان من چند روزیه دارم خونه تکونی میکنم چون احساس کردم خونم احتیاج داشت ب یه خونه تکونی اساسی خوب بگذریم😂ی جاری دارم هر وقت میخاد بیاد خونمون چار ستون بدنم می لرزه   اصلا دوست ندارم بیاد خونمون ولی متاسفانه هر چند روزی ی بار بهم سر میزنه  شما بگید من با ایشون چکار کنم تا بحال ۳ بار چای رو قالیام خالی کرده   یعنی عادتشه چایی میارم براش  میزاره سرد بشه آخرسرم دستش میخوره یا پاش میخوره خالی میشه روی فرش😭از طرفیم هر وقت با بچه ش میاد ی خوراکی ک بیشترم از شانس من پفکه دستشه بچه شم شیطون همه جا رو کثیف میکنه   منم وسواسی ۷،۸ ماهه عروسی گرفتیم تا حالا ۳ بار خونه تکونی کردم      گودی کمر گرفتم بدجور چکار کنم😭   

نمیدونم ماها چمون شده خدایی اصلا کار یه جاریت ندارم که واقعا کارش زشته هروز هروز میاد و بچه ام میتونه پفک نده بهش ولی واقعا چقدر زمونه بدی شده که انقدر گیر کثیفی خونه هستیم من خودمم لنگه خودت شمام حتی خواهرم بخواد خونمو کثیف کنم راضی نمیشم بیاد قدیم اینجور نبود رفت امدم زیاد بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم ماها چمون شده خدایی اصلا کار یه جاریت ندارم که واقعا کارش زشته هروز هروز میاد و بچه ام میتون ...

منم مثل شما 

خونم سفیده اصلا دوست ندارم کسی بیاد 

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2731

قبل اومدن بهت خبر میده؟؟! 

وقتی از بهترین آدمای زندگیت میرنجی حتی اگه بگی بخشیدمش یه چیزی ته دلت میمونه.. کینه نیس یه جای زخمه یه چیز که نمیزاره اوضاع مثل قبل شه هرچقد هم تلاش کنی خودتو بزنی به اون راه و بگی نه.. بی فایدس یه چیزی این وسط از بین رفته و جای خالیش تا همیشه درد میکنه 💔کینه را از خدایی آموختم که بخاطر یه اشتباه هرگز شیطان را نبحشید🤞
منم مثل شما  خونم سفیده اصلا دوست ندارم کسی بیاد

نمیدونم من چه مرگمه حتی کسی بیاد خونم دوست ندارم دستشویی ام بره یا دیگه شام مام تعطیل مهمونی چی بشه در سال ۵ یا ۶ بار بزور بدم 

2738
نمیدونم ماها چمون شده خدایی اصلا کار یه جاریت ندارم که واقعا کارش زشته هروز هروز میاد و بچه ام میتون ...

ولی من چون خانواده مون پر جمعیته خیلی مهمونی برگزار میکنم اونا فهمیدن     فقط این یکی اعصابمو داغون میکنه  

نمیدونم من چه مرگمه حتی کسی بیاد خونم دوست ندارم دستشویی ام بره یا دیگه شام مام تعطیل مهمونی چی بشه ...

خخخخخ دقیقا این منم😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
ولی من چون خانواده مون پر جمعیته خیلی مهمونی برگزار میکنم اونا فهمیدن     فقط این یکی اعصا ...

عزیزم تو که مهمونی زیاد برگزار میکنی باید بدون شخصیت هر کسی مثل کس دیگه نیست و بچه بچه اس اگه جاریتو دوست داشتی هیچ وقت اینجور نمیگفتی اگه دوست داشتی حتی اگه بچه اش کثیفم میکرد اخ نمیگفتی والا 😁😁

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️خیلی رفت امد دوست دارم ولی وسواس گرفتم 

من اصلا دوست ندارم رفت و امدو 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم تو که مهمونی زیاد برگزار میکنی باید بدون شخصیت هر کسی مثل کس دیگه نیست و بچه بچه اس اگه جاریتو ...

مشکلم همینه دوسش ندارم😂    بقیه بیان خونم خیلی مواظبن این یکی رو مخه خیلی  

2706