2297
2298

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً  اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید 

2051

کجای بدنته؟

دختر کوردم با مرام و معرفت   خونگرم   عاشق رمان و داستان لطفا هرکس که داستان گذاشت تگم کنید . واز ادمای خود شیرینی که گزارش میزننم بدم میاد                                                                                                                                              

این الان کجاته؟

هرکس هرچیزی راعاشقانه بخواهدبه آن میرسد❤قانون جذبی هستم✌🏻اگه شمااعتقادندارید،نگید خرافاته اعتقاداتتون مال خودتون😏 خدایاشکرت بابت سلامتی،خوشبختی،آرامش،پول،خانواده و...خدایامن شکرگزارتمام نعمتهات هستم❤۱۰۸✌🏻           یاحسین🖤🥀        کاربری۳❌آقایون محترم سایت،مامشتاق دوست شدن باشمانیستیم پس شخصیت خودتون روحفظ کنیدودرخواست دوستی ندید🚫باتشکر😒

منم پاهام تزک داره ولی چرا حساس،نیستم😐

پس چون مشکلات از همه سمت آمدند و چشم‌هایت از وحشت فرو رفتند و تمام وجودت لرزید ، گفتم کمک‌هایم در راه است و چشم دوختم که ببینم باورم میکنی اما به من شک داشتی :) (احزاب ، آیه ۱۰)

تا قرمزه میتونی با لیزر درستش کنی

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                           اباعبدالله الحسین علیه‌السلام                                                                         فقط ظهور امام زمانم