2726

٣خرداد پري شدم ٢٣ خرداد تخمك ازاد كرده بودم ورابطه داشتم.پري نامنظم٥روزه بيبي ميزنم منفيه امروز نزدم .اما به شدت حالت قبل پري دارم عصبي ام .ترشح يكم دارم.كمردرد ك يماهه دارم.تعريق هم.يني باردارم يا ميخام پري شم؟حس پري دارم نااميد شدم 

فقط اينو ميدونم تا خدا نخواد نميشه.🌹🙏🏻بعد از دوتا سقط سومين بچم با سركلاژ تو شكممه خدايا خودت سالم نگهش دار🙏🏻😭يه صلوات براش بفرستيد لطفا🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چند روزه از موعدت گذشته 

نميدونم ٣٠ تا ٤٠ متغيره امرور روز ٣٧ امه

فقط اينو ميدونم تا خدا نخواد نميشه.🌹🙏🏻بعد از دوتا سقط سومين بچم با سركلاژ تو شكممه خدايا خودت سالم نگهش دار🙏🏻😭يه صلوات براش بفرستيد لطفا🌹
نميدونم ٣٠ تا ٤٠ متغيره امرور روز ٣٧ امه

یکی دو روز دیگه باز تست بزن منفی شد برو دکتر..

تنبلی تخمدان داری حتما...

با کمک دارو باید باردار بشی.. 

شمایی که بی جهت و ندونسته نظر میدی‌،یا ریپلای میکنی..لطفا اول فکر کن بعد نظرتو بده.😌😌😌
یکی دو روز دیگه باز تست بزن منفی شد برو دکتر.. تنبلی تخمدان داری حتما... با کمک دارو باید باردار ب ...

عزيزم قبلا با همين روال بدون دارو دوبار سقط كردم 

بی بی چکو چ موقع میزنی؟  منظورم صبح یا نه ،معمولا صب ها دقیق تره خب!

پريود شدم 

چند وقته اقدامی؟

٢ تا سقط داشتم قبلا اللن اقدام اول ك دكتر گف تخمك خوب ازتد كردي