2726

دیشب بعد از خرید با اصرار زن عموم(مادر شوهرم) رفتیم خونه عمو اینام گفت از ناهار قرمه سبزی گذاشتم میبریم تو بالکن ، اقا از بس پسر عموم (نامزدم) کرم ریخت چند باری تو گوشش گفتم نکن ، عموم گفت شماکه خرید میرید خب یهو این هفته عقد کنید رو به زن عموم گفت بچه ها راحت تر شن😏🙄 من میخوام روز تولدم ١٩ تیر عقد کنم میشه تقریبا دو هفته ی بعد ، پسر عموم چنان استقبال کرد منم خندیدم پیام دادم گفتم بیا بریم تو ، بهش گفتم ما حرف زدیم زد تو مسخره بازی و لپ کشیدنو حالا دو هفته چی میشه ، منم انگشتر نشونمو در اوردم گذاشتم تو دستش گفتم بهش به عمو بگو بندازه دستم چون من با پسرش ازدواج نمیکنم با خودش ازدواج میکنم ، نشونمو کرد تو دستم ، خودش رفت بالکن منم پشتش رفتم ، با لحن جدی گفت نه همون ١٩ عقد میکنیم بعد به بهانه من صبح میرم بارو تحویل بگیرم چک کنم سر درد دارم 🙃 خدافظ رفت خوابید قشنگ منم هیچ کرد، زن عموم با یه لحنیایی😭 چی گفتی بهش گذاشت رفت تو، ماهم بلند شدیم خدافظی کردیم اومدیم ، از صبحم بهش پیام دادم جواب نداد منم زدم بلاکش کردم☹ اصلا درک نمیکنه ما باهم حرف زده بودیم این چیه که به قهر تبدیلش کنه تازه ابروی منم برد ، به هیچ عنوان کوتاه نمیام میخوام ببینم تا کی اینطوری میکنه 

شما پدر و مادر ندارید که خودتون دوتایی سر این چیزا بحث می کنید و قهرم می کنید ؟ 

می تونستی به مادر یا پدرت بگی اونا حلش می کردن 

کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
در ملتی که مردمانش با عطسه ایی از هدفشان دست میکشند،
پیشرفت یک توهم است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بعضیا فقط واسه نیاز جنسی ازدواج میکنن اصلا نمیدونن قهر کارای بچگونست باید با هم دونفری مشورت کنن اینقدرم نمیتونه گذشت کنه دو هفته عقب بیوفته چیزی میشه

کاشکی غم و دردمون این خونه سردمون مثل یه گلستون میشد باز لب خاموشمون عشق فراموشمون مثل گل خندون میشد
2706