2703
2553
عنوان

منو بلاک و هاید کردن 😐😐

208 بازدید | 15 پست

چند تا از دوستام تو دانشگاهن ی سری هاشون رو ندیدم اصلا 

اون روز یکی استوری گذاشته بود همه هم دانشگاهی هامم رو تگ کرده بود بعد دیدم چند تاشون منو بلاک کردن در حالی ک نه اصلا دیدمشون ن چیزی 

خود همینی ام ک استوری گذاشته بود استوریش رو لایک کردم بعدش دیدم منو هاید کرده😐😐

بهم بر خورد 

چرا اینجوری میکنن مثلا 

میخواستم بخورم استوریش رو😐🚶‍♀️

وا 😶

I climb every mountain and swim every ocean just to be with you🌌🫂🥨 تو اگر باشی و من باشم و باران باشد،به بغل می‌کِشمت گرچه خیابان باشد.![فکر بوسیدن و آغوش تو تا زد به سرم،به جهنم که در آن کوچه نگهبان باشد..!]

🤥🤥🤥

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

ترم چندی استارتر؟

I climb every mountain and swim every ocean just to be with you🌌🫂🥨 تو اگر باشی و من باشم و باران باشد،به بغل می‌کِشمت گرچه خیابان باشد.![فکر بوسیدن و آغوش تو تا زد به سرم،به جهنم که در آن کوچه نگهبان باشد..!]
2714

باهم خصومت و بحث داشتید؟

انقدر بهم بر خورد

معلومه هر کس جای شما باشه ناراحت میشه واقعا 

این کارشون دور از ادبه

2706