2328
2330

اره🥲

فقط 46 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مجرد و متعهد:)❤ انقد دوست دارم که اگر از بیست و چهار ساعت، بیست و سه ساعتشو با تو باشم بازم حسرت اون یک ساعتی ک نبودی رو میخورم.. :)یه جا نوشته بود: آدم گاهی آنقدر تنها می‌‌شود و با خودش حرف می‌‌زند؛ که تبدیل می‌‌شود به دو نفر ! .. من الان هفت هشت نفرم..حقیقت زندگی اینه که هیچی تو این دنیا همیشگی و موندگار نیست.. =)نوشته بود کسایی که تو سرنوشت هم باشن، به همدیگه برمیگردن..شاید دور باشن، شاید دور بشن،شاید دیر همو پیدا کنن اما بالاخره میرسن.. =)♡ یک سال دیگم گذشت و نشد که بشه، امیدوارم یک سال بعدی بشه:)  خداروچه دیدی، شاید شد🤍

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2051
کلی هزینه میبره مثل روز اولم نمیشه

فک کنم دو تومنی خرجشه

زنان یک جامعه را محدودکنید آنهارا توسری خور و حقیرکنید تمسخرشان کنید کاری کنید تا بزرگترین آرزویشان ازدواج باشد بلایی بر سر آنهابیاورید تا از اجتماع بترسد تخم تفکری در ذهن پدرانشان بکاریدتا ایمان بیاورند دخترانشان را در قفس پرورش دهند کتاب,علم،قلم و چکش را از دخترانشان بگیرید و به جای آن ملاقه و سوزن دستشان بدهید با جوانانشان‌کاری کنید تا ازجنس مخالفشان دورباشند ولی تمام تفکرشان پیش آنها باشد هرکس برای آزادی زنان تلاش کرد را بنده شیطان و دشمن خدابنامید ک او دشمن ما و ما خدای زمین هستیممن تضمین میدهم چنین جامعه ای هزارسال هم بگذرد پیشرفت‌نخواهدکرد (چگونه‌جهان‌را‌ اداره‌کنیم‌ چرچیل)
سامسونگ👌 بدون گلس و قاب بارها محکم از دستم افتاده اخ نگفته 

مال اینم سامسونگa۵۱هم گلس داشت هم کیف از اینا که دو لایه هست ولی گوشی وقتی زمین خورده جلدش باز بوده دستش بوده از صفحه خورده زمین