2726
عنوان

شوهرم سر کتونی داشت خفه ام میکرد+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 309533 بازدید | 848 پست
مردا همشون روانین

تودیگع چرااا🥴🥴توکه نامزدت خوبهههه

نمیدونم چرا صبح ک ازخواب بیدارمیشم ظهره🥴             شمارونمیدونم ولی حضرت عباسی من ب ماسک وابسته شدم.بدون اون انگارشورت پای دماغم نیست😷😂 ن تنهادیگه ۱۸سالم نیست بلکه ۱۹.۲۰و۲۱روهم ردکردم تورو خدا یه دیقه وایسیم ببینیم چی داره میشه😐😩معلوم نیست روی خوش زندگی سمت کیه ک ک..ونش سمت ماست😏کارما باش کسی ناراحتت کردخودت جرش بده😤من هیچوقت مشکلمون رو باخانواده پدری نفهمیدم فقط میدونم باید قهرباشیم😊از خانواده پدری فقط با بابام رفت و آمد داریم.آدم بایدانگل شناسی بخونه تابتونه یسری هارو بشناسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه چیکار کردی ک میگه نامزدی بهم ظلم کردی

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2728
خسته بوده بردیش بیرون حالا اینا کم کم دستت میاد مدلشون اینه

۸ساله دارم باهاش زندگی میکنم

خاک تو سرش ازش بدم میاد

لعنت به وسواس فکری🥲بچه ها کمکم‌ کنید اگه دکتر خوبی میشناسید در این رابطه معرفی کنید😭❤️

تف ت غیرتش

اینایی ک نمیتونن خشم خودشون رو کنترل کنن...ترسناکن ، وحشتانکن 

اگ میدونی راهی ندارع و تکرار میکنع طلاق بگیر...برو پزشک قانونی شکایت کن 

چطوری ت اون محیطی ک خودت امنیت جانی ندارع فردا روز بچت میتونع داشتع باشع؟ 

اینم یکی میشع مث بابای رومینا 

تو‌چشات‌از‌همون‌اول‌دلمو‌بدون‌شک‌برد:‌)🤍

زدن هیچ توجیهی نداره، حتما سفت و سخت وایسا، قبلا هم سابقه داشته؟؟؟ تا عدرخواهی نکرده و به غلط،کردن نیوفتاده آشتی نکن

اما عزیزم یعنی چی که مرد باید زن رو خوشبخت کنه؟ مگه زندگی سیندرلاست؟؟؟؟ 

❤️ خدایا خانواده ام رو به دستان قدرتمند خودت میسپارم❤️
نزدیک عروسی اعصاب خوردی زیاد و طبیعیه

این حجم طببعیه؟/😐

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
طلاق بگیر دیگه.... دست ب زن حل شدنی نیست..... برو پزشکی قانونی شکایت کن

نمیتونم

خانوادم نمیذارن

دو تا هم بچه دارم

دلم نمیاد بدون پدر یا مادر زندگی کنن

مجبورم بسوزم و بسازم

لعنت به وسواس فکری🥲بچه ها کمکم‌ کنید اگه دکتر خوبی میشناسید در این رابطه معرفی کنید😭❤️
2706