2297
2298

بچه ها ما چند روز دیگه عروسی داریم امشب رفتیم خرید 

من ب شوهرم گفتم کتونی نگیر(چون چند بار گرفته نپوشیده داده به کسای دیگه)

عوضش شلوار و پیراهن بگیر

اینم قاطی کرد خودشو زد تو ماشین ک اره خاک بر سر من ک نمیتونم با پول خودم کتونی بگیرم و اینا

منم عصبانی شدم گفتم برو گمشو هر چ میخوای بگیر

خلاصه دعوامون بالا گرفت تو ماشین من جیغ میکشیدم خیلی حالم بد بود

اینم داشت خفه ام میکرد بعد زد تو صورتم دستمم باد کرده یکم کبود شده

الان اون اتاق خوابیده من پذیرایی ببینین چ پیامایی بهم داده

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051

نزدیک عروسی اعصاب خوردی زیاد و طبیعیه

چرا از تو نگویم؟.. چرا از تو نسرایم؟.. وقتی همه دریاها در قلب مهربان تو جریان دارند چرا من یک قطره پر هیاهو نباشم؟..چه شبها که به یاد تو فانوس دعا را در ایوان تنهایی آویختم،چه روزها که به یاد تو با درختان پر حوصله گردو درد و دل کردم، آنقدر منتظرت مانده ام که همه پنجره ها مرا میشناسند. یکبار آرامتر از خواب درختان به سراغ من بیا!میخواهم با شکوفه های سیب برایت تابلویی بکشم و با اشکهایم گرد وغباررا از کفشهایت بشویم. میخواهم تمام بغضهایم بر شانه های تو آب شود. چرا دلم برایت تنگ نشود؟چرا دستهای تو را ستایش نکنم؟ چرا خوشبوترین گلهای دنیا را برای تو نچینم؟ چرا عطر ماه را در شیشه ای نریزم و به تو تقدیم نکنم؟دلم برایت تنگ میشود؛ نه هرشب، نه هر روز بلکه هر لحظه. این را عقربه های ساعت نیز میدانند، خطوط دفترم نامت را از بر کرده اند. اگر روزی تو را ننویسم؛ دل آبی خودکارم برایت تنگ میشود. اگر تو نباشی غمهایم را پیش چه کسی ببرم؟ اگر تو نباشی رنجهایم را با که بگویم؟ اگر تو نباشی روزهای من هیچگاه به شب نمیرسند و شبهایم در جاده تاریک زمان سرگردان میشوند. اگر تو نباشی آمدن صبح هم لطفی ندارد و صدای خروسها ناخوش میشود. اگر تو نباشی ترانه هایم را در رود خواهم ریخت. چرا برای تو ننویسم؟ جواب کلمات پر شوری را که میخواهند به دیدار تو بیایند چه بدهم؟   چرا حرفهایم را پنهان کنم؟ای آیینه عاطفه های بکر! ای پر خاطره تر از رود نیل! همیشه و همه جا برای تو خواهم نوشت، چه در شعله های بیرحم دوزخ چه در قله های مهربان بهشـــت.!!!    
مردا همشون روانین

تودیگع چرااا🥴🥴توکه نامزدت خوبهههه

نمیدونم چرا صبح ک ازخواب بیدارمیشم ظهره🥴             شمارونمیدونم ولی حضرت عباسی من ب ماسک وابسته شدم.بدون اون انگارشورت پای دماغم نیست😷😂 ن تنهادیگه ۱۸سالم نیست بلکه ۱۹.۲۰و۲۱روهم ردکردم تورو خدا یه دیقه وایسیم ببینیم چی داره میشه😐😩معلوم نیست روی خوش زندگی سمت کیه ک ک..ونش سمت ماست😏کارما باش کسی ناراحتت کردخودت جرش بده😤من هیچوقت مشکلمون رو باخانواده پدری نفهمیدم فقط میدونم باید قهرباشیم😊از خانواده پدری فقط با بابام رفت و آمد داریم.آدم بایدانگل شناسی بخونه تابتونه یسری هارو بشناسه

مگه چیکار کردی ک میگه نامزدی بهم ظلم کردی

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍😍