2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره .عزیزم ایشالله خدا خودش کمکمون کنه.میشه عکس بدین شماهم

من با دو تا دکتر حرف زدم یکی گفت امینو یکی گفت سلفری انجام بده اینکه سلفری گفت گفت ریسک متوسط هستی امینو انجام نده مرگ خاموش احتمالش هست یا سوزن به جایی از جنیین بخوره یعو تو سونو تکون بخوره منم به شوهرم گفتم خیلی وسایلاش نمیخرم دیگه اینو بدیم خیالمون راحت بشه 

من با دو تا دکتر حرف زدم یکی گفت امینو یکی گفت سلفری انجام بده اینکه سلفری گفت گفت ریسک متوسط هستی ا ...

ایشالله که سالمه.کی باید بری؟هزینه سلفری چنده میدونی؟

من هنوز نرفتم دکتر😢منم میدونم میفرسته امینو یا سلفری

دیگه قسمت اینجور بوده منم چقد گریه کردم دکتر گفت نترس بسپار خدا درخواست دوستی میدم نتیجت بگو به من

من امروز سلفری دادم 

شما چند هفته این؟

دیگه قسمت اینجور بوده منم چقد گریه کردم دکتر گفت نترس بسپار خدا درخواست دوستی میدم نتیجت بگو به من ...

حتما عزیزم ایشالله که مال دوتامونم خوب باشه.من ۱۳هفته و ۵روز

چقد زیاد😔من شهرستانم باید بریم مشهد .به شوهرم گفتم گفت نمیتونم پول ندارم😢نمیدونم چیکار کنم.هنوز دک ...

من ۱۳ و سه روزم واقعا خیلی سخته اما خوبخدای نکرده بچه سندرم داشته باشه چی بعدش چقد ادم مصیبت بکشه عدد ان تی سونوگرافیت چند بود؟