2733
2734
عنوان

روانشناس

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 70 پست
با چیزایی ک گفتم شما ام تشخیصتون وسواسه ؟

من نمیتونم دقیق بگم عزیزم چون خودم باهاتون جلسه نداشتم

اما اگر  ایشون تشخیص دادن حتما درسته چون تشخیص وسواس فکری کاار سختی نیست انچنان در مرحله اول

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=242641641]خب شاید الکی شما خیلی سختی میکشی به هیچ کسم اعتماد نداری  از یه جاهایی بد ضربه ...

اره من موقع مدرسه با مشاورمون حرف زدم فرداش زنگ زد خونمون همه چیو به مادر و پدرم گفت و ابروی منو تو مدرسه برد هرجا ک هست نمیبخشمش هیچ وقت یادم نمیره من بهش اعتماد کردم مشکلمو گفتم

2728
واقعا چجوری درمان شدی

به خودم تو این دنیا همه بدبختیای خودشون دارن تو این گرونی مردم خودشون گشننن نون پیدا نمیکنن بخورم آخه صدای من به چه دردشون میخوره

میشه برای سلامتیم یه آیة الکرسی بخونید😍

فکر کنم به این میگن تراست ایشو خیلی بده منم درجات کمی از این مشکل رو حس می کردم یه کلینیک خوب بهت معرفی می کنم روانپزشکی مهربد مرکز خوبیه خواستی اول اسمشون سرچ کن سایتشون ببین آدرس و شماره تماسش هم هست

2738

عزیزم یه روانشناس مطمئن برو که اینقدر استرس نداشته باشی. اینجوری که بترسی جلسه های درمانت موفقیت آمیز پیش نمیره. تا به روان درمانگرت اعتماد نکنی نه تنها اوضاع تغییر که نمیکنه حتی ممکنه بدتر هم بشی. روانشناس خودم خانم زهرا امام هستن و من خیلی خیلی راضیم. روانشناس باتجربه و قابل اعتمادی هست. مطب شون سمت شهرک غرب
من آدرس سایت شونو برات میزارم اونجا اطلاعات تماس و آدرس دقیق شو اونجا میتونی پیدا کنی
https://zahraemam.com/

دکتر مهسا ساداتی عالیه

در کلینیک شون با نقشه مغزی رنگی و لورتا نوروفیدبک و رواندرمانی هر مشکلی رو درمان میکنند در کمترین زمان ممکن

من که نتبجه گرفتم 

اسمشونو گوگل کن اطلاعاتشون میاد🙏💕