2703
2553
عزیزم من برای دیگران تا الان دعا کردم اگه به صلاحشون بوده حاجت روا شدن🌹 توی تاپیک آخرم هست

خوشبحالت و خوشبحال دیگران😭😭😭😭😭😭

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
عزیزم من برای دیگران تا الان دعا کردم اگه به صلاحشون بوده حاجت روا شدن🌹 توی تاپیک آخرم هست

برا منم میشه دعا کنی؟😍🥺

میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
برا منم میشه دعا کنی؟😍🥺

چشم حتما 🌹

۵ تا صلوات فرستادم ان شاالله زودتر حاجت روا بشی گلم الهی آمین 🌹

اگه خواستی توی تاپیک آخرم بگو سر نمازم دعات کنم یه موقع یادم نره

میشه یه" صلوات " برام بفرستید؟🌸اگه خواستید بگید منم برای شما بفرستم
خوشبحالت و خوشبحال دیگران😭😭😭😭😭😭

ناراحت نباش برات حتما دعا میکنم🌹

۵ تا صلوات فرستادم ان شاالله زودتر حاجت روا بشی عزیزم الهی آمین 🌹

عزیزم لطفا واسه منم دعا کنید کارم درست شه برم سرکار  اسمم مریمه❤️

چشم حتما

توبگو چگونه نفرینت کنم که یک تار مو ازت کم نشود؟       اینگونه که تودستانم راآن شب رهاکردی، یاندانستی سقوط چیست یاندانستی چقدربالا آمده بودیم 🖤((((بـــــه هـــمــان داغ بــســوزیـــ کـــ مـــرا ســـوزاندیـــ))))
2714
چشم حتما 🌹 ۵ تا صلوات فرستادم ان شاالله زودتر حاجت روا بشی گلم الهی آمین 🌹 اگه خواستی توی تاپیک ...

شماهم واسم دعا کن سمانه نیتم باردار شدن😢

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا
عزیزم لطفا واسه منم دعا کنید کارم درست شه برم سرکار  اسمم مریمه❤️😢

چشم حتما🌹

۵ تا صلوات فرستادم ان شاالله زودتر حاجت روا بشی گلم الهی آمین 🌹

شماهم واسم دعا کن سمانه نیتم باردار شدن😢

۵ تا صلوات فرستادم ان شاالله زودتر یه نی نی سالم و خوشگل خدا بهت بده عزیزم الهی آمین 🌹

برای من میشه دعا کنی؟ برای این گره کور ازدواجم که پیرم کرده…

2706