2297
2330

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051
حتما❤   دعا کردم به همه خواسته هات برسی و اگر مشکلی داری به خیر و خوشی حل بشه

واسه منم دعا کن باردار بشم سمانه اسمم.....انشالله دعات در حقم بگیره🥰

من غرق حاجتم و تو باب الحوائجی یا ابوالفضل..💚 پس دستمو بگیر...خدای مهربونم بخاه برای من چیزی رو که میخام.....خدایا در حقم معجزه کن خودت میدونی چی میگذره تو دلم.....خوابهای که شبا میبینم تو بیداری تعبیرشون کن....من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست....خدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤

اره برای بقیه دعا کنم فورا میگیره برای خودم نمیگیره💔😑

از درد سخن گفتن و از درد شنیدن                                       با مردم بی درد ندانی چه دردیست 🐾میشه برام گزارش نزنید دیگه سیم کارت ندارم با تشکر.         سکوتِ ناشی از خودخوری کلمات !
من واسه دیگران معمولا دعام میگیره ولی برای خودم ......    

خوشبحالت کاش منم میشناختی برای منم دعا میکردی 

کاش از دل پرخونم خبر داشتی

دعا میکردی عشقم نره عشقم بم بگ خاستگاری بهم نمیزنه

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین🥺که به حاجتم برسم این حاجت ۸ ساله دارم😭حاجتم از جونمم برام عزیز تره🥺🤲💔 😭💔برام دعا کن دوست مهربونم خیلی نا امیدم"💔🤲 امن یجبُ مُضطر اذا دعا و یکشفُ سو "خدایا ب دل و روحم رحم کن💔        ☆تیکر واسه ازمونمه
من واسه دیگران معمولا دعام میگیره ولی برای خودم ......    

برا منم🥺🥺♥️

میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم 
عزیزم من برای دیگران تا الان دعا کردم اگه به صلاحشون بوده حاجت روا شدن🌹 توی تاپیک آخرم هست

خوشبحالت و خوشبحال دیگران😭😭😭😭😭😭

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین🥺که به حاجتم برسم این حاجت ۸ ساله دارم😭حاجتم از جونمم برام عزیز تره🥺🤲💔 😭💔برام دعا کن دوست مهربونم خیلی نا امیدم"💔🤲 امن یجبُ مُضطر اذا دعا و یکشفُ سو "خدایا ب دل و روحم رحم کن💔        ☆تیکر واسه ازمونمه
عزیزم من برای دیگران تا الان دعا کردم اگه به صلاحشون بوده حاجت روا شدن🌹 توی تاپیک آخرم هست

برا منم میشه دعا کنی؟😍🥺

میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم