2737
2734

کالری شماری

دکتر تغذیه

ورزش و رژیم کنار هم

لیپوماتیک

پیکر تراشی

اسلیو معده

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من از عید 7کیلو کم کردم..غذام کم کردم..ورزش میکنم روزی نیم ساعت.پیاده روی..شیرینی کم کردم یا نمیخورم.کلا غذام پنج تا هفت قاشقه نهار..کالری شمار مانکن نصب کن..زیره بخور.من گاهی کپسول ملین رولاکس میخورم ولی زیادش خوب نیس ..بیشترین لاغریم بخاطر رژیمه..کنارشم مولتی ویتامین ,زینک ,ویتامین سی میخورم بدنن ضعیف نشه.روزی یکساعت پیاده روی کن عاله ...سالاد بخور 

تنهایی گرچه کشندس,واسه من خیلی عزیزه
از سه گزینه ی آخر بیزارم 

دیگه جزوی از روش هان😅رو‌اون اولیا تمرکز کن

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
من از عید 7کیلو کم کردم..غذام کم کردم..ورزش میکنم روزی نیم ساعت.پیاده روی..شیرینی کم کردم یا نمیخورم ...

هم مانکن رو امتحان کردم هم کرفس . فقط دیوونه شدم باهاشون هر چی میخوردم وزن میکردم زندگیم از حالت طبیعی درومد 

2738