2726

سلام بچها. 😘

تمامش از قبل تایپ شده اذیتتون نمیکنم. تمام تاپیک هایی که تاالان گذاشتم هیچکی رو منتظر عکس یا متن نذاشتم. 

فقط جهت درددل میخوام بنویسم. اگر بفرمایید اعلام حضور کنید ممنون میشم. حتی لایک کنید کافیه.بدونم هستین بذارم.

فقط از الان عذرخواهی میکنم اگر برام پست میذارین و جوابتون رو دیر میدم. 

بسیار سپاسگزارم از حضورتون🙏

زنده بمان قاتل دلخواه من،محونشو ماه ترین ماه من🌕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

1.

من توی خانواده ای متوسط، با پدرو مادری نه چندان دلسوز، بعد از چهار خواهرم به دنیا اومدم.
با مادرم سی سال تفاوت سنی دارم و با پدرم سی و دو سال.
برادر ندارم و از وقتی به دنیا اومدم متوجه شدم پدرم اعتیاد داره و هروز توی خونه ما دعواست!
هرشب کتک و سرو صدا، آخر شب که میخواستم بخوابم میدونستم قطعا نصفه های شب یا صبح با صدای شکستن لیوان یا گلدون یا جیغ بیدار خواهم شد.
مادرم هم از ضعف شدید فرهنگی رنج می‌برد، از همون کودکی به ما میگف پدرمون متجاوزه و هيچوقت نباید باهاش باشیم. میخواست مارو از پدرمون دور کنه. برعکس که من بشدت پدرم رو دوست داشتم. هرشب که میومد خونه با یه اسباب بازی برای من میومد.
در عوض مادرم هروز ما رو با قاشق داغ می‌کرد. کتکمون میزد توی انباری حبسمون می‌کرد. بیشتر از هرچیزی اذیت و آزار های جنسی مادرم بود که باعث آسیب های روانی ما شد.

زنده بمان قاتل دلخواه من،محونشو ماه ترین ماه من🌕
2706