2726
عنوان

کیا شوهرشون قبل از ازدواج دوست دختر داشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 611 بازدید | 36 پست

اگه درمورد  گذشته‌اش چیزی گفت بهش بگو عزیزم هرکسی یه گذشته‌ای داشته به نظرم درمورد گذشته هم نیازی نیست چیزی بگیم اینجوری هم دیگه درمورد گذشته‌اش چیزی نمیگه هم فکر میکنه تو هم داخل گذشته کاری کردی حرص میخوره دیگه کلا دهنش بسته میشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

معلومه که داشته😂

نه حرفی نمیزنه 

چون تموم شده اون روابط 

حسی هم ندارم 

لازمه زندگی هر دختر و پسری،شناخت جنس مخالف خودشه 

منم دوست پسر داشتم چرا توقع داشته باشم همسرم با هیچکس نبوده باشه؟

اما گذشته اون روزا،گذشته اون شبا...حالا دنیا اینجوریه،اینجوری که تو هم باید تموم بشی برام.از فردا طرفای ظهر پرنده میشم،تموم میشم...اگر قراره دوستت نداشته باشم چه کاریه که بمونم تو این دنیا.من پرنده میشم،تو شاه ماهی...من تموم میشم،تو شروع.خوشبحال دنیا که تورو داره طفلک من،که ندارمت...اما طوری نیست،فقط۳۷ ثانیه طول میکشه تا تموم بشه نداشتنت
اگه درمورد  گذشته‌اش چیزی گفت بهش بگو عزیزم هرکسی یه گذشته‌ای داشته به نظرم درمورد گذشته هم نیا ...

اره...بهم گف شاید یه روز باهم رفتیم به دیدنش

برای حاجتم یه حمد میخونین؟اگ خوندین لایک کنید منم میخونم ❤😔
2728
وااا یعنی چی بری دوست دختر قبلیشو نشونت بده ؟ بهش بگو عزیزم خوبه منم شما رو ببرم بگم آقای فلانی این ...

بهش گفتم ولی قبول نکرد به نظرش منطقیه کارش...و این ک من قبل اون دوست‌پسر نداشتم خیالش راحته

برای حاجتم یه حمد میخونین؟اگ خوندین لایک کنید منم میخونم ❤😔
بهش گفتم ولی قبول نکرد به نظرش منطقیه کارش...و این ک من قبل اون دوست‌پسر نداشتم خیالش راحته

اسی خدایی چجوری شوهرت وجود کرده همچین حرفی بهت زده؟شوهر من جرات نگاه کردن به زنی و نداره چه برسه از این حرفها جلوم بزنه خفه اش میکنم