2737
2734

تو این دوره باید مواظب همه کس و همه چیز بود

میدونی نوزاد رفلاکسی داشتن یعنی چی؟ یعنی باید شب تا صبح شاهد بالا آوردن بچه ت باشی هیچی هم از دستت نیاد ببینی بچه ت هیچی تو معده ش نمونده و گرسنه س و از گرسنگی همش گریه میکنه ولی با دوباره شیر خوردن دوباره بالا میاره، بچه ت نه سینه تو بگیره نه شیشه شیر مجبور باشی با قاشق بهش شیر بدی بعد بشینی واسه گرسنگی بچه ت گریه کنی، تا مادر بچه رفلاکسی نباشی نمی فهمی نخوابیدن بچه ت و خودت یعنی چی یعنی تو کل شبانه روز حداقل میزان خوابیدن یعنی چی، اگه بچه ت رفلاکس نداره خیلی خدا رو شکر کن عزیز جون و واسه بچه های ما هم دعا کن /واسه امضاهاتون صلوات می فرستم فقط اعلام نمیکنم ./با عرض پوزش درخواست دوستی قبول نمیکنم / نامه ای به خدا:سین کن مشتی، کارمون گیره به مولا/ان شاءالله به حق حضرت زهرا هیچ زنی انتظار واسه اولاد دار شدن نکشه/اگه جمله های امضام قاطی پاطی و بی ربطن به خاطر اینه که تو تایم های مختلفی نوشتم شون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عاقا من از الان بگم قطره چکونی تعریف کنی حوصلم نمیکشه میرم بیرون

عصاب ندارم امشب😑😑

بقول‌شایع؛                                                            یبار‌میگم‌دیگه‌نع!                                                     شما‌تکون‌نمیخوری‌‌ع‌پیش‌من:)👀               https://harfeto.timefriend.net/16584966573809
2731

اوایل شوهرش اهمیت نمیده و فکر میکنه که کسی قصد اذیت کردن داره .ولی نامه ها بیشتر میشه و اون مرد مزاحم از رابطه دوستی و صمیمی و جای مختلف رفتن با هم و تفریحای مختلف حرف میزنه و یه جایی پاشو فراتر میزاره و میگه که با هم روابط ...... هم داریم .

بله من وقتی دوست زن عموم رفت مخ شوهر اون یکی دوستش رو زد فهمیدم

زنه ۵۰ سالش بود با یه پسر ۲۰ ساله://

من درد خیانت رو کشیدم.دو بیماری لاعلاج دارم.چند آزمون مهم برای مهاجرت.پدد مادرم پیر و مریضند و نمیتونم یه بار اضافی روی دوش اونا بشم.این سایت برای دردل منه.این ها رو برای اینکه کسی بهم ترحم کنه ننوشتم.فقط نوشتم اگر قصد دارید زخم زبان بزنید.طعنه بزنید.مسخره کنید یا تهمت بزنید بدونید دارید به چه کسی آسیب میزنید
2738
تا اینکه یه روز حدودای نصفه شب یه نامه میندازن توی خونشون .نامه ای که با خط بچگانه نوشته شده بوده و ...

ابلفضلللللل یاد این فیلما افتادم ک با خون اینور اونور مینوشتن

چ مرموز

بقول‌شایع؛                                                            یبار‌میگم‌دیگه‌نع!                                                     شما‌تکون‌نمیخوری‌‌ع‌پیش‌من:)👀               https://harfeto.timefriend.net/16584966573809
بله من وقتی دوست زن عموم رفت مخ شوهر اون یکی دوستش رو زد فهمیدم زنه ۵۰ سالش بود با یه پسر ۲۰ ساله:/ ...

من زن داییم

کار مجازی سراغ داشتی بگو مرسی🖤.                        ولی همیشه عقده اش تو دلم میمونه........ 💔خدا نزار تو دلم بمونه حقم نیست نزار💔😔
2706