2410
2553

همیشه مامانم بهم می گفت از زنهای نامحرم دوری کن که از مرد نامحرم بیشتر بهت آسیب میزنن . زیاد معنی حرفشو نمی‌فهمیدم تا اینکه چندین سال پیش به اتفاقی توی آشناها مون افتاد که قشنگ فهمیدم چقدر یه زن نامحرم میتونه خونه خراب کن باشه . تو تاپیک خیلی از دوستان دیدم که از خیانت دوستای نزدیکشون و ضربه ای که خوردن گفتن و همین باعث شد این تاپیکو بزنم و این داستان واقعی رو تعریف کنم . تا شاید برای دوستان گلم مخصوصا کسایی که تازه وارد زندگی متاهلی شدم مفید باشه. اگه دوست داشتید لایک کنید تا داستان رو بذارم.

کوووووووووووووووووووووووووووووووو بزا

بقول‌شایع؛                                                            یبار‌میگم‌دیگه‌نع!                                                     شما‌تکون‌نمیخوری‌‌ع‌پیش‌من:)👀               https://harfeto.timefriend.net/16584966573809

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بفرمایید

سلام.مادر سه دختر هستم .سال ۹۸وقتی دختر سوم را باردار بودم بی خوابی های شبانه مرا با نی نی سایت آشنا کرد وقتی هدیه خدا به دنیا آمد چند ماهی از نی نی سایت دور شدم و بعد باز برگشتم چند وقتی دیدم و‌خواندم دعواهای مادر شوهر و جاری و عروس و زن برادر .سپس خواستم با کاربری جدید وارد شوم .پس قدیمی هستم هرچند تاریخ عضویتم  جدید است
2714

لایک بی زحمت مرسی 

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

این داستان واقعی از زندگی یه زن متاهل هست که از نظر چهره و اندام و وضع مالی بسیار عالی بود. یه زن زیبا و‌مغرور که پرستیژ اجتماعیش خیلی بالا بودو همه مردا آرزوشون بود این خانم جواب سلامشونو بده . خلاصه از همه نظر خوشبخت بود.

2706