2703
2553

کسی هست که تایید کنه این میکرو رو؟

بهترین رنگ مصرفی همون برند فی هست یا بهترشم هست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من کاشتم راحت شدممممممم😍

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻
2714
من میکرو پی ار پی کردم خیلی راضیم خیلی خوب در اورد برام  برندشو نمیدونم

کلن با ترمیم بعد 40 روزش شد 1300

آری آغاز دوست داشتن است🤩گرچه پایان راه ناپیداست☺من دگر به پایان نمی اندیشم که دوست داشتن زیبای🤭      

من پارسال انجام دادم چون ابروهام کم پشت هست . تا یکی دو ماه خیلی خوبه ولی کم کم می‌ره و کم رنگتر میشه مال من به قرمزی نزد زیاد ولی مال خواهرم بعد از 6ماه کم رنگ شدن متاسفانه به قرمزی زد مثل جای تاتو شد کلا میکرو و فیبروز به تاتوی موقت میگن چون عمرش نسبت به تاتو کمتر هست. ولی رنگش بعد از کمرنگ شدن به قرمزی نزنه خیلی خوبه مخصوصا برای کسایی که آبروی کم پشتی دارن

زندگی آهسته تر من خسته ام .کوله باره پاره ام را بسته ام .زخم پایم درد دارد صبر کن.تا کسی مرهم گذارد صبر کن
2706