2328
2330

کسی هست که تایید کنه این میکرو رو؟

بهترین رنگ مصرفی همون برند فی هست یا بهترشم هست؟

اگر خودت ابرو داری نزن اصلا ... ولی من چون ابروهام کم بود انجام دادم .جای خوب برو از من ۹۰۰ گرفت ولی ۶ماه بیشتر نموند

عقده ای های که کاربری منو ترکوندید سر بحث حجاب . انشالله بترکید😊موسی به دین خود عیسی هم به دین خود چکار به بقیه دارید هر کی هر طور دوست داره می تونه لباس بپوشه. چشمای شوهرت رو درست کن به جای اینکه میای اینجا آه و ناله می کنی از پوشش بقیه .☺😆😃 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2334
من میکرو پی ار پی کردم خیلی راضیم خیلی خوب در اورد برام  برندشو نمیدونم

کلن با ترمیم بعد 40 روزش شد 1300

آری آغاز دوست داشتن است🤩گرچه پایان راه ناپیداست☺من دگر به پایان نمی اندیشم که دوست داشتن زیبای🤭      
2336

سلام. من کردم خواهر شوهر احمقم کرده بعتی بگم. از تون. روز ابروهامو برنداشتم که کجیش به چشم نیاد

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر میخواهی در زندگی احساس خوشبختی بکنی به نداشته هایت فکر نکن به داشته هات فکرکن

من پارسال انجام دادم چون ابروهام کم پشت هست . تا یکی دو ماه خیلی خوبه ولی کم کم می‌ره و کم رنگتر میشه مال من به قرمزی نزد زیاد ولی مال خواهرم بعد از 6ماه کم رنگ شدن متاسفانه به قرمزی زد مثل جای تاتو شد کلا میکرو و فیبروز به تاتوی موقت میگن چون عمرش نسبت به تاتو کمتر هست. ولی رنگش بعد از کمرنگ شدن به قرمزی نزنه خیلی خوبه مخصوصا برای کسایی که آبروی کم پشتی دارن

چه خوب عزیزم  کی کاشتی و هزینه اش چند شد

من الان ۲ ماهه کاشتم هزینش با داروها و ازمایش ۱۰ تومن بهترین تصمیم عمرم بود راحت شدم از مداااااد😬😬😬

♥️عشق♥️ یعنی… دو نفر👩‍❤️‍👨 بی دلیل کنار هم حالشون خوب باشه انقد سختش نکنین… همسر جونم تو مردترینی برام♥️