2737
2734

وای که چقدر از این عنوان بدم میاد اه اه

وقتی بچه تون یک جایی داره کار خارج از عرف انجام میده، خودتون زودتر از میزبان اقدام کنید و بهش تذکر بدید
اگر تعلل کردید و فکر کردید که به نوگل خندانتون نباید سخت بگیرید و میزبان بهش تذکر داد، بیخود میکنید ناراحت میشید

شاید یه چیزی بیشتر از بیخود

اگه بلدی بچتو جمع کن اگه بلد نیستی و جمعش کردن به دل نگیر ،ای بچم شیطونه چیکارش کنم و فلان هم تقصير خودته، بچت شیطون نیس  بلکه مادرش درست تربیتش نکرده

اگه بچت برات عزیزه و دوست نداری بهش اخم کنن خودت زودتر دست بکار شو ،حتی اگه اخم و تخم هم نکردن از خوبیشونه وگرنه عاشق چشمو ابرو بچت نیس که،حتی خواهر و مادر ادم

تعداد رای : 164
نظرسنجی
موافقم
118
71%
مخالفم به شدت
6
3%
میزبان غلط میکنه به بچم چیزی بگه
8
4%
دیدن نتایج
32
19%
من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیدی بچت شلوغه و نمیتونی نگهش داری .

یا بچتو نبر 

یا خودتم کلا نرو ..

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2731

عنوانتو دیدم عصبی شدم بسکه از بچه لوس بدم میاد

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️

اون یه نفر که گزینه سه رو زده زنده میخوام😑🤌

اون لحـظه که آدما باهات کاری میکنن که حالت از سادگـیت بهم میخوره دقیقا همون لحظـه یه آدم دیـگهٔ میشی !ببین من بدترین آدم روی زمین هم که بشم بازم متوجه نمیشم کدوم قسمتش میتونه به تو ربط داشته باشه😏🤞آقایون نامحترم برید به همون خوار و مادرتون درخواست دوستی بدین😡
2738

دقیقا درسته 

شیطنت بچه ها حدی داره و اکثرا واقفن و طبیعی هست اما اگر از حدش خارج بشه باید کنترلش کنید

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
واییی گل گفتی نمیتونن کنترل کنن جایی نرن 

دیشب اینقدر الکی لبخند زدم که نکنم کله بچه فامیلو تیک عصبی گرفتم ،گوشه لبم می‌پرید 

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 

میزبان اگه حوصله نداره دعوت نکنه دعوت کرد آداب رو رعایت کنه 

بچه شیطون مهمونم باشه از قبل براش برنامه میچینم اومد سرگرم باشه

نقاشی منچ تبلت کارتون بازی رایانه و .... چرا باید به مهمان بی ادبی کنم 

2706