2733
2734
عنوان

سلام برو بچ😃 من آمده‌ام وای وای😝😎💕

| مشاهده متن کامل بحث + 10585 بازدید | 1638 پست
@lover81   باران خودم نی‌نی‌یار پست گذاشتم، دیگه تو زحمت نکش گلم، خودم پیگیر میشم، ممنون عزی ...

باش گلم❤❤

توو دنیا۷۹۴۶۳۴۵۱۹۲ آدم هستن که...آفرین! همینجوری که به اعداد توجه نکردی،به حرفاشونم توجه نکن            به قولِ دکتر انوشه:«رمز آرامش تو اینه که بدونی رفتنی میره، اومدنی میاد، موندنی میمونه، شدنی میشه، نشدنی نمیشه و غصه خوردن تو هم هیچ تاثیری تو این رفت وآمدها و شدن و نشدنها نداره!🖤🕊»پس لحظه لحظه ی زندگیتو بخاطر چیزایی که نمیتونی تغییرشون بدی، پوچ نکن!🤍این متن رو همیشه سرلوحه زندگیتون قرار بدید؛“راضی باش” به هر چی اتفاق افتاد که اگه خوب بود زندگیتو “قشنگ” کرد و اگه بد بود تو رو “ساخت” …“مدیون باش” به همه آدمای زندگیت که خوباش بهترین “حسارو” بهت میدن و بداش بهترین “درسارو” …“ممنون باش” از اونی که بهت یاد داد همه شبیه “حرفاشون” نیستن و همیشه همونجوری که میخوای “پیش نمیره” …زندگی همینقدر ساده اس من انتخاب کرده ام شاد باشم ..https://abzarek.ir/service-p/msg/1371242

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام هیسبابای عزیز. نون خامه ای رو درست کردید؟ چیشد؟ بارسپی دوباره؟ گفتید اطلاع میدید بهم اما...

سلام بهارجانم،، نه هنوز بزار افسردگیش از سرم بره بعدا،، حوصلم نمیکشه فعلا براش😅

پریروز لواشک درست کردم،، دیروز پیراشکی درست کردم،، امروزم دارم ترشی میندازم ☺️💕

💕🤍ممنونم‌اجازه‌دادی‌که باتو زندگی‌کنم💜☺️

دوستانی که میان این تاپیکم،، این کاربریمو نمیتونم استفاده کنم،، دستم به خروج خورد و درستم نمیشه😑😑😑

اگه کاریم داشتین، دیگه شدم @هیسبابا2   🥵🥵🥵

ممنون☺️💝💙💝🙏🏻🙏🏻🙏🏻

2738
سلام بهارجانم،، نه هنوز بزار افسردگیش از سرم بره بعدا،، حوصلم نمیکشه فعلا براش😅 پریروز لواشک درست ...

افرین 

خسته نباشید

من رسپی رو درست کردم خودم.

دقیق هردو تارو

درست در اومد.

رسپی دو رو هم امتحان کنید حتمآ خوب میشه.

موفق باشید

گویند که سنگ لعل شود در مقام صبر  اری شود،لیک به خون جگر شود  
افرین  خسته نباشید من رسپی رو درست کردم خودم. دقیق هردو تارو درست در اومد. رسپی دو رو هم ا ...

ممنون☺️

عکس نگرفتی بازم😄

نه دیگه اولیرو دیگه امتحان نمیکنم،، ولی دومی چراا،، بوقتش خبرت میدم گلم،،

توام موفق باشی عزیزم❤️💙❤️

ممنون☺️ عکس نگرفتی بازم😄 نه دیگه اولیرو دیگه امتحان نمیکنم،، ولی دومی چراا،، بوقتش خبرت میدم گلم، ...

خانم خوشگله باهام دوس میشی

توو دنیا۷۹۴۶۳۴۵۱۹۲ آدم هستن که...آفرین! همینجوری که به اعداد توجه نکردی،به حرفاشونم توجه نکن            به قولِ دکتر انوشه:«رمز آرامش تو اینه که بدونی رفتنی میره، اومدنی میاد، موندنی میمونه، شدنی میشه، نشدنی نمیشه و غصه خوردن تو هم هیچ تاثیری تو این رفت وآمدها و شدن و نشدنها نداره!🖤🕊»پس لحظه لحظه ی زندگیتو بخاطر چیزایی که نمیتونی تغییرشون بدی، پوچ نکن!🤍این متن رو همیشه سرلوحه زندگیتون قرار بدید؛“راضی باش” به هر چی اتفاق افتاد که اگه خوب بود زندگیتو “قشنگ” کرد و اگه بد بود تو رو “ساخت” …“مدیون باش” به همه آدمای زندگیت که خوباش بهترین “حسارو” بهت میدن و بداش بهترین “درسارو” …“ممنون باش” از اونی که بهت یاد داد همه شبیه “حرفاشون” نیستن و همیشه همونجوری که میخوای “پیش نمیره” …زندگی همینقدر ساده اس من انتخاب کرده ام شاد باشم ..https://abzarek.ir/service-p/msg/1371242
ممنون☺️ عکس نگرفتی بازم😄 نه دیگه اولیرو دیگه امتحان نمیکنم،، ولی دومی چراا،، بوقتش خبرت میدم گلم، ...

نه عزیزم چون کم درست کردم فقط ببینم چرا اشتباه شد براشما.

حتمآ

روز خوش

گویند که سنگ لعل شود در مقام صبر  اری شود،لیک به خون جگر شود  
خانم خوشگله باهام دوس میشی

سلام بارانک،، خوبی آجیییی،، این اکانتمو درستش کردم ☺️.. دوستیم دیگه بامرام👊🏻💝💝💝✌🏻

💚💜ممنونم اجازه‌دادی‌که‌باتوزندگی‌کنم🤍☺️

@نی_نی_یار_پنج    

درست شد گلم با 1مرورگر دیگه درستش کردم☺️.. ممنونم ازت برای کمک،، تشکر گل‌من💚💜💚🙏🏻🙏🏻🙏🏻

اونیکی اکانتمو نترکون فقط عزیزم،، بمونه برا دخترم انشاالله 🤲🏻💕 میفرستم فردا ببرنش مغازه. 

بازم ممنون عزیزدلم❤️

💚💜ممنونم اجازه‌دادی‌که‌باتوزندگی‌کنم🤍☺️
@نی_نی_یار_پنج     درست شد گلم با 1مرورگر دیگه درستش کردم☺️.. ممنونم ازت برای کمک،، تشکر ...

خب خداروشکر  

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2706